Wystartowała kampania Pracuj.pl do użytkowników z branży SPRZEDAŻ!

 • today pt, 20 Wrz 2019
 • person Marta Mikulska
 • bar_chart 731 wyświetleń
Wiemy, jak ważna dla naszych klientów jest branża sprzedaż, dlatego cyklicznie prowadzimy działania wspierające procesy rekrutacyjne kandydatów z tej branży.
We wrześniu wystartowaliśmy z szerokozasięgową kampanią online, skierowaną do kandydatów na stanowiska m.in.:
 • przedstawicieli handlowych
 • przedstawicieli w farmacji / medycznych
 • inżynierów sprzedaży
 • kierowników sprzedaży
 • kasjerów
 • sprzedawców
 • doradców klienta
 • kierowników sklepu

Oprócz szeregu standardowych kanałów komunikacyjnych (reklama w wyszukiwarce Google, remarketing, reklama display na YouTube i Facebooku, komunikacja na portalach szerokozasięgowych, reklama w aplikacjach mobilnych etc. ) będziemy testować nowości (m.in. geotargetowanie komunikacji, np. do kasjerów z mniejszych miast, filtrowanie ofert w serwisie, dostosowanych do danego stanowiska). Naszą komunikację skierujemy do 8 topowych stanowisk w kategorii Sprzedaż oraz rozpoczniemy współpracę z agregatorami ofert pracy (Jooble, Joobrapido).
W ramach kampanii pojawią się dwa filmy reklamowe „Wzór” & „Kasjer”. Potrwa ona do końca października. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami >> POBIERZ MATERIAŁ
Marta Mikulska
Marketingowiec i entuzjastka idei Customer Experience, w Grupie Pracuj od 5 lat. Doświadczenie zdobyte w obsłudze klientów z branży HR wykorzystuje w codziennej pracy. W Pracuj.pl odpowiada m.in. za tworzenie kampanii marketingowo-sprzedażowych i wyposaża handlowców w niezbędne narzędzia. Życie zawodowe z sukcesem łączy z podróżami, które opisuje na blogu pelnapara.com.

Zobacz podobne

Jak działa konto w Pracuj.pl? Nowy tutorial dla Twoich kandydatów.

Serwis  Pracuj.pl na swoim kanale YouTube, zamieścił nowy tutorial wyjaśniający użytkownikom, w jaki sposób w pełni mogą wykorzystać możliwości konta Pracuj.pl. Oglądając nową animację, Twój kandydat dowie się, że zakładając bezpłatne konto w serwisie, warto skorzystać ze wszystkich dostępnych narzędzi: dopasowanych oferty pracy, historii wysłanych aplikacji, najciekawszych oferty dnia oraz tych, które niebawem wygasną, powiadomień o nowych rekrutacjach, statusach aplikacji, zapisanych ogłoszeniach, JobAlertach, zapisywania CV i listów motywacyjnych.

Pracuj.pl partnerem Facebooka w edukacji cyfrowej

Serwis Pracuj.pl został partnerem debiutującej na polskim rynku platformy edukacyjnej Facebook Pomaga w Rozwoju. Światowy gigant rynku cyfrowego będzie pomagał Polakom w nabywaniu umiejętności cyfrowych oraz planowaniu kariery. Platforma wraz z pierwszymi kursami jest już dostępna dla polskich użytkowników. Skorzystają oni także m.in. z tekstów z poradami Pracuj.pl oraz z ofert pracy serwisu.

Pierwsza praca? – Nowa kampania Pracuj.pl

Wiosna to idealny czas na promocję praktyk, staży i prac asystenckich. To naturalny moment na szukanie pracy przed wakacjami, zwiększone aktywności na uczelniach wyższych i targach pracy.

14 000 szans na karierę. Festiwal Pracy JOBICON z ogromnym sukcesem!

Wiosenna edycja Festiwalu Pracy JOBICON 2019 już za nami! Nowoczesna, interaktywna formuła spotkań pracodawców z kandydatami cieszyła się ogromnym powodzeniem. W tegorocznej edycji wydarzenia organizowanego przez Pracuj.pl wzięło udział kilkanaście tysięcy osób. Na uczestników w trzech miastach oprócz blisko 250 stoisk pracodawców czekały m.in. wystąpienia gwiazd, influencerów oraz praktyków biznesu, analizy CV, sesje zdjęciowe i symulacje rozmów rekrutacyjnych.