Partnerem merytorycznym serwisu jest: logo-pracuj
Duńskie Hygge, szwedzkie Lagom czy japońskie Ikigai to różne drogi prowadzące do osiągnięcia szczęścia, spełnienia i wewnętrznej harmonii. Poszukiwanie osobistego dobrostanu marzy nam się jednak już nie od święta, ale na co dzień.
Agile, rekrutacja, employer branding, trendy i prognozy – to tylko niektóre tematy poruszane przez Wyzwania HR w ramach cyklu „Czwartki z IT”. Zapraszamy na podsumowanie! Sprawdź, co warto wiedzieć o tej branży, zanim rozpoczniesz nowy rok i podejmiesz kolejne HR-owe wyzwania.   
Szef nie stoi nad nimi i nie mówi, co mają robić. Sami wybierają temat projektu, tworzą pomysły i dobierają się w zespoły. Widzą, że ich głos jest ważny, a wykonywana praca ma sens. Hackathon – firmowy event – może być świetnym sposobem na integrację i budowanie zaangażowania wśród pracowników IT.  
Trendy w świecie IT zmieniają się dynamicznie, ale jedno rozwiązanie już niemal od dwóch dekad stanowi podstawę skutecznej i efektywnej pracy. To Agile, czyli zwinność, która pozwala dopasowywać pracę do wciąż zmieniających się oczekiwań – zarówno rynku, jak i odbiorcy.  
Zmiany na rynku pracy zaczynają być coraz bardziej widoczne i odczuwalne dla każdej branży. Sektor IT znajduje się obecnie w bardzo ciekawym miejscu i ma przed sobą interesującą perspektywę. Szybko zmieniające się technologie będą bowiem zarówno motorem napędowym, jak i największym wyzwaniem.  
Jeśli chcesz otrzymywać mailem od Grupy Pracuj informacje marketingowe o usługach, wydarzeniach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery, podaj swój adres e-mail. Wpisując swój adres e-mail i klikając w przycisk „Zapisz się", zgadzasz się na otrzymywanie mailem takich informacji. infoIcon
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Pracuj sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres e-mail: [email protected]. Wszystkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.