Partnerem merytorycznym serwisu jest: logo-pracuj
Zastój i niepewność. Te słowa doskonale opisują sytuację, w jakiej znalazła się większość branż, zawodów i biznesów. Choć jako HR-owiec zapewne zmagasz się z wieloma wyzwaniami, jest nadal jeden obszar, który można doskonale rozwijać nawet pracując z domu. Co to takiego? Edukacja pracowników. Właśnie teraz warto postawić zarówno na nadrobienie szkoleniowych zaległości, przygotowanie zespołów do nowej rzeczywistości, jak i opanowanie nowych umiejętności. Zwłaszcza, że e-learning jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.
Zapraszamy do lektury piątej już rozmowy w cyklu HRexperience. Swoim spojrzeniem na branżę i wyzwaniami w pracy HR-owców dzieli się Katarzyna Turska z Sodexo Benefits and Rewards Services Polska.
W czwartej odsłonie wywiadów z praktykami HR pytamy o doświadczenia Agnieszkę Żychowicz-Dębską, Talent Acquisition & Employer Branding Manager w UPC Polska.
W trzeciej odsłonie rozmów z wieloletnimi praktykami human resources swoimi doświadczeniami dzieli się Tina Sobocińska, Dyrektor ds. Personalnych i Komunikacji w DHL Parcel, liderka HR i biznesu z 20-letnim doświadczeniem w obszarze Human Capital Management, jurorka i prelegentka podczas branżowych konkursów i konferencji.
Tegoroczna, szósta edycja badania „HR-owca portret własny”, którego wyniki prezentuje niniejszy raport, okazała się być rekordowa pod względem liczby respondentów, którzy wypełnili ankietę. Aż 649 pracowników działów personalnych zaangażowało się w stworzenie branżowego portretu HR-owca AD 2019[1]. To ponad dwukrotnie więcej, niż rok temu i w poprzednich latach. Być może i Ty, Czytelniku, dołożyłeś swoją cegiełkę do raportu w tym roku? Dziękujemy i zapraszamy do lektury!
Jeśli chcesz otrzymywać mailem od Grupy Pracuj informacje marketingowe o usługach, wydarzeniach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery, podaj swój adres e-mail. Wpisując swój adres e-mail i klikając w przycisk „Zapisz się", zgadzasz się na otrzymywanie mailem takich informacji. infoIcon
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Pracuj sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres e-mail: [email protected]. Wszystkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.