Wyzwania HR 2019: Wrocław
już za 2 dni 7 godzin. Nie przegap
Partnerem merytorycznym serwisu jest: logo-pracuj
Zagadkowe nazwy stanowisk, filmiki rodem z agencji reklamowej, wymyślne layouty – pracodawcy stają na głowie, żeby wyróżnić swoje oferty pracy. Nic dziwnego, mamy bowiem do czynienia z najniższym od ponad dwudziestu lat poziomem bezrobocia, a kandydaci mają coraz większe oczekiwania.
Jak zadbać o to, aby pracownicy wykonywali swoje obowiązki dlatego, że chcą je wykonywać jak najlepiej, a nie tylko dla perspektywy nagrody?
CV to dla doświadczonego rekrutera swoiste dossier kandydata. Można z niego wyczytać dużo więcej niż tylko to, co jest w nim literalnie zapisane.
Deficyt talentów i rosnący popyt na usługi IT sprawiają, że specjaliści z tej branży mają bardzo mocną pozycję na rynku pracy i często mogą liczyć na zdecydowanie atrakcyjniejsze warunki zatrudnienia i współpracy niż w innych sektorach gospodarki.
Rozpoczynając proces rekrutacji, mamy dwa cele: znaleźć dobrego specjalistę i zachować go w szeregach firmy jak najdłużej. Popularne benefity przestały być przewagą w utrzymaniu pracownika. Wyznacznikiem mogą być cele zawodowe, które stawiamy przed kandydatem.
Jeśli chcesz otrzymywać mailem od Grupy Pracuj informacje marketingowe o usługach, wydarzeniach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery, podaj swój adres e-mail. Wpisując swój adres e-mail i klikając w przycisk „Zapisz się", zgadzasz się na otrzymywanie mailem takich informacji. infoIcon
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Pracuj sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres e-mail: [email protected]. Wszystkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.