Partnerem merytorycznym serwisu jest: logo-pracuj

Ogłoszenie jest wizytówką firmy. Jego wygląd i treść decyduje o tym, czy kandydat zainteresuje się oferowanym stanowiskiem i samym Pracodawcą.
Jako partner Państwa rekrutacji wiemy, że uwaga kandydatów skierowana jest przede wszystkim na korzyści, jakie wynikają z danej oferty pracy. Znając potrzeby naszych użytkowników przedstawiamy materiał, który wskaże Państwu jak poprzez ogłoszenie wzbudzić w nich chęć zaaplikowania do Państwa firmy.

Jeśli chcesz otrzymywać mailem od Grupy Pracuj informacje marketingowe o usługach, wydarzeniach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery, podaj swój adres e-mail. Wpisując swój adres e-mail i klikając w przycisk „Zapisz się", zgadzasz się na otrzymywanie mailem takich informacji. infoIcon
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Pracuj sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres e-mail: [email protected]. Wszystkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.