Rynek Pracy Specjalistów Q1 2019. Rekrutacja wciąż mocna.

  • today czw, 11 Kwi 2019
W I kwartale 2019 firmy zamieściły na Pracuj.pl 152 576 ofert zatrudnienia - o 4% więcej, niż przed rokiem. Rekrutacja online cieszyła się niesłabnącym zainteresowaniem - mimo prognoz części ekspertów, dotyczących mniejszej aktywności pracodawców w zakresie zatrudnienia. W specjalnej sekcji raportu - „W centrum uwagi” - przyglądamy się uważniej ofertom z zakresu obsługi klienta – drugiej najpopularniejszej specjalizacji na portalu.  

Zobacz cały raport.

W I kwartale 2019 firmy zamieściły na Pracuj.pl 152 576 ofert zatrudnienia – o 4% więcej, niż przed rokiem. Rekrutacja online cieszyła się niesłabnącym zainteresowaniem – mimo prognoz części ekspertów, dotyczących mniejszej aktywności pracodawców w zakresie zatrudnienia. W specjalnej sekcji raportu – „W centrum uwagi” – przyglądamy się uważniej ofertom z zakresu obsługi klienta – drugiej najpopularniejszej specjalizacji na portalu.

 

Zobacz cały raport.

Zobacz podobne

JOBICON wraca wiosną! Festiwal Pracy w dwóch miastach

Festiwal Pracy JOBICON już w marcu powraca po pandemicznej przerwie do Warszawy i Krakowa! Wydarzenie skierowane do studentów, absolwentów oraz młodych specjalistów co edycję gromadzi kilkanaście tysięcy uczestników i czołowych pracodawców. JOBICON to okazja do poznania pracodawców i ich ofert pracy. Udział w wykładach prowadzanych przez rekrutrów, trenerów HR i innych ekspertów rynku pracy.

Grupa Pracuj dla Ukrainy

Grupa Pracuj wdrożyła działania na rzecz wsparcia dla Ukrainy.

Praca w nadgodzinach i po godzinach. Badanie Pracuj.pl

Nadgodziny i praca o nietypowych porach należą do zjawisk, które budzą duże kontrowersje w zawodowym świecie. Często kojarzone z przepracowaniem, mają one jednak niejedno imię.

Fachowcy poszukiwani. Analiza ofert pracy fizycznej

Początek 2022 roku przyniósł kontynuację intensywnej rekrutacji pracowników fizycznych w Polsce. W styczniu do fachowców kierowano ponad 12 tysięcy ogłoszeń zamieszczonych w serwisie Pracuj.pl.