Podwyżka, awans, długi staż. Jak często osiągają je specjaliści?

  • today pon, 26 Lis 2018
84% specjalistów badanych przez Pracuj.pl deklaruje, że ma stałe zatrudnienie. Jak wygląda ich codzienność w pracy? Większość pracuje w obecnej firmie krócej, niż dwa lata. Biorą nadgodziny, ale robią to stosunkowo rzadko. Ponad połowa otrzymała kiedyś podwyżkę, ale niemal tyle samo – nie doczekało się jeszcze awansu. Pracuj.pl sprawdził, co jeszcze mówią o sobie specjaliści. Zespół serwisu przebadał grupę ponad 4000 specjalistów – użytkowników Pracuj.pl - by poznać ich postawy zawodowe. Niedawno sprawdziliśmy, jakiego pracodawcy szukają badani oraz z jakich powodów decydują się zmienić miejsce zatrudnienia. Tym razem przyjrzeliśmy się ich codziennej pracy.  

Zobacz całe badanie.

84% specjalistów badanych przez Pracuj.pl deklaruje, że ma stałe zatrudnienie. Jak wygląda ich codzienność w pracy? Większość pracuje w obecnej firmie krócej, niż dwa lata. Biorą nadgodziny, ale robią to stosunkowo rzadko. Ponad połowa otrzymała kiedyś podwyżkę, ale niemal tyle samo – nie doczekało się jeszcze awansu. Pracuj.pl sprawdził, co jeszcze mówią
o sobie specjaliści.

Zespół serwisu przebadał grupę ponad 4000 specjalistów – użytkowników Pracuj.pl – by poznać ich postawy zawodowe. Niedawno sprawdziliśmy, jakiego pracodawcy szukają badani oraz
z jakich powodów decydują się zmienić miejsce zatrudnienia. Tym razem przyjrzeliśmy się ich codziennej pracy.

 

Zobacz całe badanie.

Zobacz podobne

JOBICON wraca wiosną! Festiwal Pracy w dwóch miastach

Festiwal Pracy JOBICON już w marcu powraca po pandemicznej przerwie do Warszawy i Krakowa! Wydarzenie skierowane do studentów, absolwentów oraz młodych specjalistów co edycję gromadzi kilkanaście tysięcy uczestników i czołowych pracodawców. JOBICON to okazja do poznania pracodawców i ich ofert pracy. Udział w wykładach prowadzanych przez rekrutrów, trenerów HR i innych ekspertów rynku pracy.

Grupa Pracuj dla Ukrainy

Grupa Pracuj wdrożyła działania na rzecz wsparcia dla Ukrainy.

Praca w nadgodzinach i po godzinach. Badanie Pracuj.pl

Nadgodziny i praca o nietypowych porach należą do zjawisk, które budzą duże kontrowersje w zawodowym świecie. Często kojarzone z przepracowaniem, mają one jednak niejedno imię.

Fachowcy poszukiwani. Analiza ofert pracy fizycznej

Początek 2022 roku przyniósł kontynuację intensywnej rekrutacji pracowników fizycznych w Polsce. W styczniu do fachowców kierowano ponad 12 tysięcy ogłoszeń zamieszczonych w serwisie Pracuj.pl.