Jak zwiększyć zasięg Twojej oferty na Pracuj.pl?

  • today pt, 20 Wrz 2019
Coraz więcej kandydatów przeszukuje oferty używając filtrów dot. rodzaju umowy, poziomu wynagrodzenia, poziomu stanowiska, wymiaru pracy. Podaj kluczowe informacje w swoim ogłoszeniu i odpowiedz na kluczowe pytania już na starcie! Przykładowy wygląd oferty z kompletnymi informacjami:

Coraz więcej kandydatów przeszukuje oferty używając filtrów dot. rodzaju umowy, poziomu wynagrodzenia, poziomu stanowiska, wymiaru pracy. Podaj kluczowe informacje w swoim ogłoszeniu i odpowiedz na kluczowe pytania już na starcie!

Przykładowy wygląd oferty z kompletnymi informacjami:

Zobacz podobne

Grupa Pracuj dla Ukrainy

Grupa Pracuj wdrożyła działania na rzecz wsparcia dla Ukrainy.

Praca w nadgodzinach i po godzinach. Badanie Pracuj.pl

Nadgodziny i praca o nietypowych porach należą do zjawisk, które budzą duże kontrowersje w zawodowym świecie. Często kojarzone z przepracowaniem, mają one jednak niejedno imię.

Fachowcy poszukiwani. Analiza ofert pracy fizycznej

Początek 2022 roku przyniósł kontynuację intensywnej rekrutacji pracowników fizycznych w Polsce. W styczniu do fachowców kierowano ponad 12 tysięcy ogłoszeń zamieszczonych w serwisie Pracuj.pl.

„Dobra robota” powraca. Ruszył 3. sezon podcastu Pracuj.pl

Zespół Pracuj.pl przygotował kolejny, trzeci już sezon podcastu “Dobra robota”. Prowadzącym nowych odcinków ponownie jest Bartek Czarkowski, a wśród jego gości znaleźli się Ola Radomska, Karolina Zarzycka, Tomasz Kammel, Justyna Mazur i Anna Reguła.