Samba de Janeiro, HR!

W Pracuj.pl od dawna jesteśmy wierni idei customer experience. Chcemy, aby nasi klienci – branża HR - czuli się wyjątkowo nie tylko jako partnerzy biznesowi, ale przede wszystkim jako ludzie. Wiemy, że doświadczenia tworzą się niezauważenie, dlatego do codziennej współpracy staramy się podchodzić nieszablonowo, aby łączyć i inspirować.

Ponad 6 lat temu zauważyliśmy, że pracownicy human resources (w przeciwieństwie do pracowników innych branż) nie mają swojego święta i postanowiliśmy to zmienić. Aby ich docenić, powołaliśmy oficjalnie do życia HR Day – Ogólnopolski Dzień Pracowników Działów HR. Od tego czasu co roku jest to idealna okazja zarówno do tego, żeby zintegrować branżę, a także świetnie się bawić. Spotkania pod znakiem HR Day są wyjątkowe – tego dnia chcemy HR-owców zaskoczyć, a także sprawić, żeby na jeden dzień zapomnieli o celach, wynikach i wyzwaniach pojawiających się w wykonywanej przez nich na co dzień pracy, a skupili się na odczuwaniu i przeżywaniu tego, co „tu” i „teraz”. To także w trakcie tych spotkań odbywa się gala rozdania nagród w konkursie HR Dream Team, który wyróżnia najlepsze zespoły HR-owe i interdyscyplinarne z całej Polski.


HR palcem po mapie

Codzienną współpracę i wsparcie projektów pracowników działów human resources możemy przyrównać do swego rodzaju podróży. To właśnie już drugi rok z rzędu zainspirowało nas do wyboru tematu przewodniego HR Dayów. W roku 2017 celebrowaliśmy ten szczególny dzień pod hasłem „One night in Bangkok”, by w tym roku obrać zupełnie inny kierunek i na ten wyjątkowy wieczór przenosić się na sambodrom w gorącej Brazylii.

Wszystkie wydarzenia spod znaku HR Day 2018 zostały zaprojektowane tak, aby każdy uczestnik mógł poczuć atmosferę karnawałowej parady w Rio de Janeiro – a to zarówno dzięki efektownym pióropuszom, którymi można było ozdobić swój strój, a także przy wsparciu wizażystek, które na życzenie wykonują kolorowe i błyszczące karnawałowe makijaże. Dobrą atmosferę zapewniają również autentyczne brazylijskie potrawy i flagowy drink z tego kraju – caipirinha. Emocje sięgają zenitu, kiedy na imprezie pojawiają się passistas – tancerki samby w oryginalnych, bogato zdobionych brazylijskich strojach – zaprezentują próbkę swoich umiejętności.

Do zobaczenia w…

HR Daye odbywają się w 8 miastach Polski. Przed nami w tym roku jeszcze wydarzenia w Sopocie, Bydgoszczy, Łodzi i Katowicach – mamy nadzieję, że przedstawiciele branży HR z tych regionów będą równie zadowoleni, co ich koledzy po fachu z Wrocławia, Poznania, Krakowa i Warszawy, którym nierzadko zdarza się mówić, że HR Day to najlepsza branżowa impreza, na jakiej mieli okazję być, ponieważ oferuje możliwość nie tylko do świetnej zabawy, ale również sprzyja nawiązywaniu wielu nowych branżowych relacji i znajomości.

Dziękujemy Państwu za wspólną zabawę, mając nadzieję, że za rok ponownie uda nam się Was zaskoczyć! Do zobaczenia – kto wie, dokąd wybierzemy się tym razem?

Kaja Pryczkowska
Marketingowiec, w Pracuj.pl od kilku lat odpowiada za budowanie wyjątkowych doświadczeń klientów z branży HR, projektując dla nich zarówno małe niespodzianki, jak i duże wydarzenia (HR Day, Wyzwania HR). Opiekun cyklu webinarów Akademia Inspiracji oraz koordynator konkursu HR Dream Team. Prywatnie miłośniczka języka hiszpańskiego.

Zobacz podobne

JOBICON wraca wiosną! Festiwal Pracy w dwóch miastach

Festiwal Pracy JOBICON już w marcu powraca po pandemicznej przerwie do Warszawy i Krakowa! Wydarzenie skierowane do studentów, absolwentów oraz młodych specjalistów co edycję gromadzi kilkanaście tysięcy uczestników i czołowych pracodawców. JOBICON to okazja do poznania pracodawców i ich ofert pracy. Udział w wykładach prowadzanych przez rekrutrów, trenerów HR i innych ekspertów rynku pracy.

Grupa Pracuj dla Ukrainy

Grupa Pracuj wdrożyła działania na rzecz wsparcia dla Ukrainy.

„Dobra robota” powraca. Ruszył 3. sezon podcastu Pracuj.pl

Zespół Pracuj.pl przygotował kolejny, trzeci już sezon podcastu “Dobra robota”. Prowadzącym nowych odcinków ponownie jest Bartek Czarkowski, a wśród jego gości znaleźli się Ola Radomska, Karolina Zarzycka, Tomasz Kammel, Justyna Mazur i Anna Reguła.

Kolejna wizyta „W środowisku Pracuj.pl”. Nowa odsłona kampanii

10 stycznia ruszyła kampania w ramach animowanej platformy „W środowisku Pracuj.pl”, przedstawiającej wiodący polski serwis rekrutacyjny.