Pracuj Surf – czyli badania Pracuj.pl z użytkownikami w wakacyjnym klimacie

  • today pon, 13 Sie 2018
Już dziś rusza Pracuj Surf, czyli event, podczas którego badacze z serwisu Pracuj.pl, będą poszukiwać odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące odczuć użytkowników na temat portalu. Chcąc poznać ich zdanie i… wdrożyć je w życie, będą tam, gdzie urlopowicze z całego kraju zjeżdżają tak chętnie.  
Całe wydarzenie nosi kryptonim Pracuj Surf, bo chcemy z tematem pracy nieco wtopić się w klimat wakacyjnych przyjemności. Nasze profesjonalne stoisko badawcze będzie stylizowane na surferski spot! - odpowiadają Joanna Malinowska i Małgorzata Skonieczna, Specjalistki z zespołu Business Intelligence.
Akcja potrwa od 13 do 17 sierpnia. Codziennie zespół Pracuj.pl zagości na deptakach innych miast, odwiedzą: Chałupy, PuckWładysławowo, Jastrzębią Górę i Dębki. 38797499_10156588876032290_1855764736201719808_n Wydarzenie ma na celu dotarcie do ludzi z całej Polski i zapytanie ich o Pracuj.pl. Respondenci dostaną konkretne zadania, a badacze będą obserwować ich zachowania na portalu. W ciągu 5 bardzo intensywnych dni uda im się przebadać kilkanaście tematów. Wszystko po to, by zyskać odpowiedzi na konkretne pytania, np. czy użytkownicy portalu potrafią skorzystać z nowej strony głównej albo jak powinien wyglądać szablon nowej oferty pracy. Zaangażowanych w event jest mnóstwo osób, które na co dzień zajmują się rozwojem i tworzeniem produktów oraz komunikacją z użytkownikami portalu. Tak bliski kontakt z odbiorcą będzie dla wszystkich bardzo dużą dawką wiedzy i inspiracji, która w konsekwencji przyniesie korzyść użytkownikom i pracodawcom. Na efekty musimy jeszcze poczekać.    

Już dziś rusza Pracuj Surf, czyli event, podczas którego badacze z serwisu Pracuj.pl, będą poszukiwać odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące odczuć użytkowników na temat portalu. Chcąc poznać ich zdanie i… wdrożyć je w życie, będą tam, gdzie urlopowicze z całego kraju zjeżdżają tak chętnie.

 

Całe wydarzenie nosi kryptonim Pracuj Surf, bo chcemy z tematem pracy nieco wtopić się w klimat wakacyjnych przyjemności. Nasze profesjonalne stoisko badawcze będzie stylizowane na surferski spot! – odpowiadają Joanna Malinowska i Małgorzata Skonieczna, Specjalistki z zespołu Business Intelligence.

Akcja potrwa od 13 do 17 sierpnia. Codziennie zespół Pracuj.pl zagości na deptakach innych miast, odwiedzą: Chałupy, PuckWładysławowo, Jastrzębią Górę i Dębki.

38797499_10156588876032290_1855764736201719808_n

Wydarzenie ma na celu dotarcie do ludzi z całej Polski i zapytanie ich o Pracuj.pl. Respondenci dostaną konkretne zadania, a badacze będą obserwować ich zachowania na portalu. W ciągu 5 bardzo intensywnych dni uda im się przebadać kilkanaście tematów. Wszystko po to, by zyskać odpowiedzi na konkretne pytania, np. czy użytkownicy portalu potrafią skorzystać z nowej strony głównej albo jak powinien wyglądać szablon nowej oferty pracy.

Zaangażowanych w event jest mnóstwo osób, które na co dzień zajmują się rozwojem
i tworzeniem produktów oraz komunikacją z użytkownikami portalu. Tak bliski kontakt
z odbiorcą będzie dla wszystkich bardzo dużą dawką wiedzy i inspiracji, która w konsekwencji przyniesie korzyść użytkownikom i pracodawcom. Na efekty musimy jeszcze poczekać.

 

 

Zobacz podobne

Grupa Pracuj dla Ukrainy

Grupa Pracuj wdrożyła działania na rzecz wsparcia dla Ukrainy.

„Dobra robota” powraca. Ruszył 3. sezon podcastu Pracuj.pl

Zespół Pracuj.pl przygotował kolejny, trzeci już sezon podcastu “Dobra robota”. Prowadzącym nowych odcinków ponownie jest Bartek Czarkowski, a wśród jego gości znaleźli się Ola Radomska, Karolina Zarzycka, Tomasz Kammel, Justyna Mazur i Anna Reguła.

Kolejna wizyta „W środowisku Pracuj.pl”. Nowa odsłona kampanii

10 stycznia ruszyła kampania w ramach animowanej platformy „W środowisku Pracuj.pl”, przedstawiającej wiodący polski serwis rekrutacyjny.

Plany na nowy rok: zmiana zawodowa i równowaga

Miniony rok był inny niż wszystkie. Wyzwania związane z pandemią zmieniły także rynek pracy. Nastąpiło nowe otwarcie w rekrutacjach, skutkujące wzmożonymi poszukiwaniami kandydatów w wielu branżach.