Pracuj.pl pomaga studentom przyspieszyć na rynku pracy

  • today czw, 7 Gru 2017
Portal pracuj.pl angażując się w rozwój studentów, motywuje ich do zdobywania doświadczeń zawodowych w trakcie lub zaraz po studiach. Według raportu „Rynek praktyk i staży 2017 r.” w ciągu trzech kwartałów na Pracuj.pl opublikowano 8 695 ofert staży i praktyk. Pracodawcy poszukiwali głównie studentów chcących zdobyć doświadczenie w finansach, handlu i sprzedaży, a także w HR, IT oraz marketingu. Ten potencjał daje szansę studentom na znalezienie ciekawej pracy i zdobycie cennego doświadczenia, w czym chce wspierać ich Pracuj.pl w nowej kampanii „Przyspiesz z Pracuj.pl”. W październiku ruszyła nowa kampania Pracuj.pl, dzięki której studenci mają szansę rozwinąć swoją karierę zawodową w przyśpieszonym tempie. W ramach niej, w ciągu dwóch miesięcy odbędzie się 19 eventów na uczelniach i 6 targów w kilku miastach Polski. Podczas wydarzeń, uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszym Przewodnikiem "Pracodawcy”, skonsultować swoje CV oraz dowiedzieć się w jakich zawodach jest aktualnie najwięcej ofert pracy.   fdadsfd.jpg Najnowszy Przewodnik "Pracodawcy 2017/2018” - www.pracuj.pl/e-pracodawcy/- odkrywa rekrutacyjne realia - znajdują się w nim prawdy i mity o branżach i zawodach marzeń, porady przygotowujące do rozmów kwalifikacyjnych, liczne case studies znanych firm, a także kulisy 220 pracodawców, którzy stawiają na rozwój młodych talentów. Na przełomie października i listopada, na eventach studenci mogą osobiście spotkać się z przedstawicielami firm, skonfrontować swoje oczekiwania z prezentowanymi ofertami i porozmawiać z ekspertami o budowaniu kariery zawodowej. Poznają również najważniejsze funkcje i narzędzia portalu Pracuj.pl, które pomogą im rozwinąć skrzydła na rynku pracy. Cała akcja potrwa do końca listopada 2017 roku. * Raport Pracuj.pl Rynek praktyk i staży 2017 r. dostępny jest tutaj * Przewodnik Pracodawcy 2017/2018 w formie PDF i wersji online dostępny jest tutaj

Portal pracuj.pl angażując się w rozwój studentów, motywuje ich do zdobywania doświadczeń zawodowych w trakcie lub zaraz po studiach. Według raportu „Rynek praktyk i staży 2017 r.” w ciągu trzech kwartałów na Pracuj.pl opublikowano 8 695 ofert staży i praktyk. Pracodawcy poszukiwali głównie studentów chcących zdobyć doświadczenie w finansach, handlu i sprzedaży, a także w HR, IT oraz marketingu. Ten potencjał daje szansę studentom na znalezienie ciekawej pracy i zdobycie cennego doświadczenia, w czym chce wspierać ich Pracuj.pl w nowej kampanii „Przyspiesz z Pracuj.pl”.

W październiku ruszyła nowa kampania Pracuj.pl, dzięki której studenci mają szansę rozwinąć swoją karierę zawodową w przyśpieszonym tempie. W ramach niej, w ciągu dwóch miesięcy odbędzie się 19 eventów na uczelniach i 6 targów w kilku miastach Polski. Podczas wydarzeń, uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszym Przewodnikiem „Pracodawcy”, skonsultować swoje CV oraz dowiedzieć się w jakich zawodach jest aktualnie najwięcej ofert pracy.

 

fdadsfd.jpg
Najnowszy Przewodnik „Pracodawcy 2017/2018” – www.pracuj.pl/e-pracodawcy/- odkrywa rekrutacyjne realia – znajdują się w nim prawdy i mity o branżach i zawodach marzeń, porady przygotowujące do rozmów kwalifikacyjnych, liczne case studies znanych firm, a także kulisy 220 pracodawców, którzy stawiają na rozwój młodych talentów. Na przełomie października i listopada, na eventach studenci mogą osobiście spotkać się z przedstawicielami firm, skonfrontować swoje oczekiwania z prezentowanymi ofertami i porozmawiać z ekspertami o budowaniu kariery zawodowej. Poznają również najważniejsze funkcje i narzędzia portalu Pracuj.pl, które pomogą im rozwinąć skrzydła na rynku pracy.

Cała akcja potrwa do końca listopada 2017 roku.

* Raport Pracuj.pl Rynek praktyk i staży 2017 r. dostępny jest tutaj

* Przewodnik Pracodawcy 2017/2018 w formie PDF i wersji online dostępny jest tutaj

Zobacz podobne

Grupa Pracuj dla Ukrainy

Grupa Pracuj wdrożyła działania na rzecz wsparcia dla Ukrainy.

„Dobra robota” powraca. Ruszył 3. sezon podcastu Pracuj.pl

Zespół Pracuj.pl przygotował kolejny, trzeci już sezon podcastu “Dobra robota”. Prowadzącym nowych odcinków ponownie jest Bartek Czarkowski, a wśród jego gości znaleźli się Ola Radomska, Karolina Zarzycka, Tomasz Kammel, Justyna Mazur i Anna Reguła.

Kolejna wizyta „W środowisku Pracuj.pl”. Nowa odsłona kampanii

10 stycznia ruszyła kampania w ramach animowanej platformy „W środowisku Pracuj.pl”, przedstawiającej wiodący polski serwis rekrutacyjny.

Plany na nowy rok: zmiana zawodowa i równowaga

Miniony rok był inny niż wszystkie. Wyzwania związane z pandemią zmieniły także rynek pracy. Nastąpiło nowe otwarcie w rekrutacjach, skutkujące wzmożonymi poszukiwaniami kandydatów w wielu branżach.