Kolejna wizyta „W środowisku Pracuj.pl”. Nowa odsłona kampanii

  • today czw, 10 Lut 2022
10 stycznia ruszyła kampania w ramach animowanej platformy „W środowisku Pracuj.pl”, przedstawiającej wiodący polski serwis rekrutacyjny.

Projekt obejmujący nowy spot i wykorzystujący szeroki mix mediów ponownie zaprasza kandydatów i pracodawców do świata zwierząt, prezentujących z przymrużeniem oka sytuacje znane dobrze ze świata pracy – zarówno tej biurowej, jak i fizycznej.

Platforma „W środowisku Pracuj.pl” zadebiutowała w styczniu 2021. Czołowy polski serwis rekrutacyjny zaprosił w niej kandydatów i pracodawców do animowanego świata zwierząt, których przygody symbolizują doświadczenia, zachowania i możliwości uczestników rynku pracy. Platforma w ciągu roku spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem, wspierając wzrost aktywności użytkowników i pracodawców na serwisie. Projekt zyskał także uznanie branży reklamowej, otrzymując za towarzyszące mu spoty reklamowe trzy statuetki w ostatniej edycji konkursu KTR w kategorii Craft / Video: przeczytaj więcej o kampanii!

 

Zobacz podobne

Grupa Pracuj dla Ukrainy

Grupa Pracuj wdrożyła działania na rzecz wsparcia dla Ukrainy.

„Dobra robota” powraca. Ruszył 3. sezon podcastu Pracuj.pl

Zespół Pracuj.pl przygotował kolejny, trzeci już sezon podcastu “Dobra robota”. Prowadzącym nowych odcinków ponownie jest Bartek Czarkowski, a wśród jego gości znaleźli się Ola Radomska, Karolina Zarzycka, Tomasz Kammel, Justyna Mazur i Anna Reguła.

Plany na nowy rok: zmiana zawodowa i równowaga

Miniony rok był inny niż wszystkie. Wyzwania związane z pandemią zmieniły także rynek pracy. Nastąpiło nowe otwarcie w rekrutacjach, skutkujące wzmożonymi poszukiwaniami kandydatów w wielu branżach.

2020 w Pracuj.pl | egzamin z innowacji

Rekrutacja, onboarding, szkolenia i rozwój, a także motywowanie i wspieranie zespołów to niektóre z obowiązków HR-owca w organizacji. By wesprzeć praktyków human resources w ich pracy, Pracuj.pl przygotował w 2020 roku kilkadziesiąt narzędzi, wydarzeń, publikacji oraz analiz.