„Dobra robota” powraca. Ruszył 3. sezon podcastu Pracuj.pl

  • today czw, 10 Lut 2022
Zespół Pracuj.pl przygotował kolejny, trzeci już sezon podcastu “Dobra robota”. Prowadzącym nowych odcinków ponownie jest Bartek Czarkowski, a wśród jego gości znaleźli się Ola Radomska, Karolina Zarzycka, Tomasz Kammel, Justyna Mazur i Anna Reguła.

Dwa pierwsze odcinki nowej serii podcastu dostępne są już między innymi na platformach YouTube, Spotify i Apple Podcasts. Kolejne będą publikowane co czwartek.

“Dobra robota” to podcast, którego celem jest przybliżenie słuchaczom blasków i cieni kariery zawodowej. Prowadzący i goście w swobodnych rozmowach podpowiadają, jak odnaleźć się na rynku pracy, jak pokierować swoją karierą zawodową i jak znaleźć złoty środek między pracą a życiem osobistym. W podcaście przytaczane są także wyniki badań, prowadzonych cyklicznie przez zespół Pracuj.pl. Odcinki dwóch pierwszych sezonów “Dobrej roboty” zostały odsłuchane łącznie niemal 500 tys. razy, a seria znalazła się w zestawieniu TOP 20 najpopularniejszych polskich podcastów w rankingu Spotify: przeczytaj więcej o Dobrej Robocie i posłuchaj podcastów!

 

Zobacz podobne

JOBICON wraca wiosną! Festiwal Pracy w dwóch miastach

Festiwal Pracy JOBICON już w marcu powraca po pandemicznej przerwie do Warszawy i Krakowa! Wydarzenie skierowane do studentów, absolwentów oraz młodych specjalistów co edycję gromadzi kilkanaście tysięcy uczestników i czołowych pracodawców. JOBICON to okazja do poznania pracodawców i ich ofert pracy. Udział w wykładach prowadzanych przez rekrutrów, trenerów HR i innych ekspertów rynku pracy.

Grupa Pracuj dla Ukrainy

Grupa Pracuj wdrożyła działania na rzecz wsparcia dla Ukrainy.

Kolejna wizyta „W środowisku Pracuj.pl”. Nowa odsłona kampanii

10 stycznia ruszyła kampania w ramach animowanej platformy „W środowisku Pracuj.pl”, przedstawiającej wiodący polski serwis rekrutacyjny.

Plany na nowy rok: zmiana zawodowa i równowaga

Miniony rok był inny niż wszystkie. Wyzwania związane z pandemią zmieniły także rynek pracy. Nastąpiło nowe otwarcie w rekrutacjach, skutkujące wzmożonymi poszukiwaniami kandydatów w wielu branżach.