Pracuj.pl pyta Polaków dlaczego dobra pensja daje im szczęście

  • today pt, 8 Gru 2017
Jaka to jest dobra pensja? Co daje satysfakcję w pracy? Czy potrafimy mówić o pieniądzach? Jaki powinien być dobry szef? Pracuj.pl wspólnie z Tomaszem Kammelem rozmawiał z przechodniami o szczęściu w pracy. Zobacz co odpowiadali Polacy!   https://www.youtube.com/watch?v=QhTLV3Dn44U   Dobra pensja daje szczęście bo... ...daje wolność, można gdzieś wyjechać, dzięki niej mogę założyć rodzinę – to tylko niektóre odpowiedzi zapisane na tablicach rozstawionych przez Pracuj.pl w samym centrum Warszawy. Pod koniec października, przez całą sobotę przechodnie mogli wyrazić swoje zdanie na temat osobistego źródła szczęścia. Wydarzenie w przestrzeni miejskiej nawiązywało do najnowszego raportu Pracuj.pl „Pensja, zadania szef – czyli co daje szczęście w pracy”, z którego wynika, że najważniejsza dla Polaków jest wysokość wynagrodzenia – uważa tak aż 66% ankietowanych. Na co przeznaczamy swoją podwyżkę? Głównie na bieżące potrzeby, twierdzi tak 64% osób aktywnych zawodowo. Najczęstsze komentarze dotyczyły spełniania marzeń i możliwości zrealizowania swoich pasji. Polacy chcą też dzielić się swoimi dodatkowymi pieniędzmi z innymi, świadczyły od tym hasła: mogę kupić prezent ukochanemu, stać mnie na studia dla córki. W sondzie prowadzonej przez Tomasza Kammela przechodnie chętnie dzielili się swoim zdaniem przed kamerą. Z ich wypowiedzi śmiało można stwierdzić, że w pracy najważniejsza jest dla nas dobra pensja, przyjazna atmosfera, partnerskie relacje z szefem i satysfakcja z wykonywanych zadań. Przechwytywaniedfsd   6yterwew   iuytgf   Coraz łatwiej jest nam obecnie rozmawiać z pracodawcą o podwyżce? Z raportu Pracuj.pl wynika, że blisko 40% pracujących Polaków w przeszłości ubiegało się o podwyżkę, ale jej nie otrzymało. Interesujący jest również fakt, że aż 80% wśród tych, którzy otrzymali podwyżkę, dostało ją z inicjatywy pracodawcy. Jedynie 20% samodzielnie wywalczyło zwiększenie wynagrodzenia. Być może stąd bierze się przekonanie, że o podwyżkę należy zabiegać. Odpowiedzi przechodniów umieszczane na tablicy Pracuj.pl udowodniły, że istnieją różne sposoby na wykorzystanie dobrej pensji i wszystkie z nich mogą być źródłem szczęścia. Wydarzenie odbyło się 21 października 2017 r. przed Galerią Złote Tarasy w Warszawie. . Akcja została zrealizowana w ramach kampanii „Sprawdź, czy nie szukasz” i publikacji nowego raportu „Pensja, zadania, szef – czyli co uszczęśliwia Polaków w pracy?”, który jest dostępny tutaj. preview_IMG_9682preview_IMG_9722preview_IMG_8798preview_IMG_8982preview_IMG_9105

Jaka to jest dobra pensja? Co daje satysfakcję w pracy? Czy potrafimy mówić o pieniądzach? Jaki powinien być dobry szef? Pracuj.pl wspólnie z Tomaszem Kammelem rozmawiał z przechodniami o szczęściu w pracy. Zobacz co odpowiadali Polacy!

 

 

Dobra pensja daje szczęście bo…

…daje wolność, można gdzieś wyjechać, dzięki niej mogę założyć rodzinę – to tylko niektóre odpowiedzi zapisane na tablicach rozstawionych przez Pracuj.pl w samym centrum Warszawy. Pod koniec października, przez całą sobotę przechodnie mogli wyrazić swoje zdanie na temat osobistego źródła szczęścia. Wydarzenie w przestrzeni miejskiej nawiązywało do najnowszego raportu Pracuj.pl „Pensja, zadania szef – czyli co daje szczęście w pracy”, z którego wynika, że najważniejsza dla Polaków jest wysokość wynagrodzenia – uważa tak aż 66% ankietowanych.

Na co przeznaczamy swoją podwyżkę?

Głównie na bieżące potrzeby, twierdzi tak 64% osób aktywnych zawodowo. Najczęstsze komentarze dotyczyły spełniania marzeń i możliwości zrealizowania swoich pasji. Polacy chcą też dzielić się swoimi dodatkowymi pieniędzmi z innymi, świadczyły od tym hasła: mogę kupić prezent ukochanemu, stać mnie na studia dla córki.

W sondzie prowadzonej przez Tomasza Kammela przechodnie chętnie dzielili się swoim zdaniem przed kamerą. Z ich wypowiedzi śmiało można stwierdzić, że w pracy najważniejsza jest dla nas dobra pensja, przyjazna atmosfera, partnerskie relacje z szefem i satysfakcja z wykonywanych zadań.

Przechwytywaniedfsd

 

6yterwew

 

iuytgf

 

Coraz łatwiej jest nam obecnie rozmawiać z pracodawcą o podwyżce?

Z raportu Pracuj.pl wynika, że blisko 40% pracujących Polaków w przeszłości ubiegało się o podwyżkę, ale jej nie otrzymało. Interesujący jest również fakt, że aż 80% wśród tych, którzy otrzymali podwyżkę, dostało ją z inicjatywy pracodawcy. Jedynie 20% samodzielnie wywalczyło zwiększenie wynagrodzenia. Być może stąd bierze się przekonanie, że o podwyżkę należy zabiegać.

Odpowiedzi przechodniów umieszczane na tablicy Pracuj.pl udowodniły, że istnieją różne sposoby na wykorzystanie dobrej pensji i wszystkie z nich mogą być źródłem szczęścia.

Wydarzenie odbyło się 21 października 2017 r. przed Galerią Złote Tarasy w Warszawie. . Akcja została zrealizowana w ramach kampanii „Sprawdź, czy nie szukasz” i publikacji nowego raportu „Pensja, zadania, szef – czyli co uszczęśliwia Polaków w pracy?”, który jest dostępny tutaj.

preview_IMG_9682preview_IMG_9722preview_IMG_8798preview_IMG_8982preview_IMG_9105

Zobacz podobne

Grupa Pracuj dla Ukrainy

Grupa Pracuj wdrożyła działania na rzecz wsparcia dla Ukrainy.

„Dobra robota” powraca. Ruszył 3. sezon podcastu Pracuj.pl

Zespół Pracuj.pl przygotował kolejny, trzeci już sezon podcastu “Dobra robota”. Prowadzącym nowych odcinków ponownie jest Bartek Czarkowski, a wśród jego gości znaleźli się Ola Radomska, Karolina Zarzycka, Tomasz Kammel, Justyna Mazur i Anna Reguła.

Kolejna wizyta „W środowisku Pracuj.pl”. Nowa odsłona kampanii

10 stycznia ruszyła kampania w ramach animowanej platformy „W środowisku Pracuj.pl”, przedstawiającej wiodący polski serwis rekrutacyjny.

Plany na nowy rok: zmiana zawodowa i równowaga

Miniony rok był inny niż wszystkie. Wyzwania związane z pandemią zmieniły także rynek pracy. Nastąpiło nowe otwarcie w rekrutacjach, skutkujące wzmożonymi poszukiwaniami kandydatów w wielu branżach.