14 000 szans na karierę. Festiwal Pracy JOBICON z ogromnym sukcesem!

  • today śr, 27 Mar 2019
Wiosenna edycja Festiwalu Pracy JOBICON 2019 już za nami! Nowoczesna, interaktywna formuła spotkań pracodawców z kandydatami cieszyła się ogromnym powodzeniem. W tegorocznej edycji wydarzenia organizowanego przez Pracuj.pl wzięło udział kilkanaście tysięcy osób. Na uczestników w trzech miastach oprócz blisko 250 stoisk pracodawców czekały m.in. wystąpienia gwiazd, influencerów oraz praktyków biznesu, analizy CV, sesje zdjęciowe i symulacje rozmów rekrutacyjnych.  

JOBICON 2019 w liczbach:

  • 3 miasta: Wrocław, Warszawa i Kraków
  • 13 875 uczestników we wszystkich miastach
  • 2 000 przedstawicieli pracodawców
  • 246 firm na stoiskach
  • 1450 przeanalizowanych CV
  • 360 symulacji rozmów rekrutacyjnych
  • 1120 zdjęć do CV zrobionych uczestnikom


Nowa platforma budowy relacji z kandydatami

Festiwal Pracy JOBICON to wydarzenie stworzone z myślą o studentach i absolwentach oraz młodych specjalistach, którzy chcą połączyć praktyczne poszukiwania pracy z rozwojem osobistym. Pierwsza edycja wydarzenia miała miejsce w 2018 roku w Krakowie. Druga, tegoroczna odsłona to już trzy miasta: Wrocław, Warszawa i Kraków oraz ponad trzykrotnie większa liczba uczestników i pracodawców zaangażowanych w JOBICON.

Sukces tegorocznego Festiwalu Pracy JOBICON dowodzi, że warto rozwijać innowacje w każdej dziedzinie rekrutacji. Wielu z naszych gości to przedstawiciele Generacji Y i Z, szukających wyjątkowych doświadczeń. Postanowiliśmy na to zareagować, sięgając po tradycyjną formułę targów pracy i nadając jej zupełnie nowe oblicze. Liczne prelekcje, praktyczne warsztaty i spotkania z ekspertami, konkursy, food trucki, a nawet stand up show na zakończenie: wszystkie te elementy sprawiają, że JOBICON faktycznie skraca dystans między firmami a młodymi talentami  – opowiada Ewa Wolska, Starszy Menedżer ds. Marketingu B2B w Grupie Pracuj.

Zobacz więcej>>

Zobacz podobne

Grupa Pracuj dla Ukrainy

Grupa Pracuj wdrożyła działania na rzecz wsparcia dla Ukrainy.

„Dobra robota” powraca. Ruszył 3. sezon podcastu Pracuj.pl

Zespół Pracuj.pl przygotował kolejny, trzeci już sezon podcastu “Dobra robota”. Prowadzącym nowych odcinków ponownie jest Bartek Czarkowski, a wśród jego gości znaleźli się Ola Radomska, Karolina Zarzycka, Tomasz Kammel, Justyna Mazur i Anna Reguła.

Kolejna wizyta „W środowisku Pracuj.pl”. Nowa odsłona kampanii

10 stycznia ruszyła kampania w ramach animowanej platformy „W środowisku Pracuj.pl”, przedstawiającej wiodący polski serwis rekrutacyjny.

Plany na nowy rok: zmiana zawodowa i równowaga

Miniony rok był inny niż wszystkie. Wyzwania związane z pandemią zmieniły także rynek pracy. Nastąpiło nowe otwarcie w rekrutacjach, skutkujące wzmożonymi poszukiwaniami kandydatów w wielu branżach.