Poznaj zwycięzców konkursu HR DREAM TEAM 2019!

13 czerwca, podczas oficjalnej Gali HR DAY, poznaliśmy zwycięzców i wyróżnionych w V edycji konkursu.
Przedstawiamy zwycięzców:

I Kategoria: Rozwój talentów w organizacji

  • Nagroda główna dla firmy e-point za projekt „Moc talentów w procesie budowania synergii w zespołach firmy e-point”
  • Wyróżnienie dla firmy SKAT Transport za projekt  „SKAT – Teatralnie – Jestem, Myślę, Działam”

II Kategoria: Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników

  • Nagroda główna dla firmy Deloitte Polska za projekt: „Good Company Matters – wewnętrzna kampania wspierająca program Well-being w Deloitte”
  • Wyróżnienie dla firmy Grupa Żywiec za projekt „SHE DAY – dni bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska w Grupie Żywiec”

III Kategoria: Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów

  • Nagroda główna ex aequo dla firm
Empik za projekt „Świąteczna kampania rekrutacyjna Empik” PwC za projekt „ASior Vlog – pierwsza kampania rekrutacyjna w formie vloga” Chcesz dowiedzieć się więcej o zwycięskich projektach, poznać kryteria konkursowe i uzasadnienie kapituły? Śledź naszego bloga Wyzwania HR i media społecznościowe pracuj.pl dla Pracodawców.  Zobacz relację z Gali HR Day : LINK Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim, którzy zgłosili swoje projekty w konkursie HR DREAM TEAM 2019!
Karolina Sapińska
Marketingowiec, w Grupie Pracuj wspiera i koordynuje działania skierowane do branży HR, m.in. cykl bezpłatnych webinarów Akademia Inspiracji. Koordynator konferencji "Przyszłość HR z perspektywy nauki i biznesu" z ramienia Pracuj.pl.

Zobacz podobne

HR Dream Team 2020. Zespoły HR-marzeń wybrane!

Ideą przyświecającą konkursowi HR Dream Team była i jest promocja najbardziej efektywnych zespołów realizujących HR-owe projekty. W tym roku, w turbulentnym czasie, do konkursu zgłosiło się i stanęło w szranki wiele „dream teamów”, nadsyłając i poddając ocenie kapituły 160 projektów, pełnych kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań.

HR Dream Team 2020. Już 5 października poznamy zwycięzców konkursu!

VI edycja konkursu HR DREAM TEAM wciąż trwa. Nominowane zespoły z niecierpliwością oczekują na werdykt, a Kapituła konkursowa w składzie: Agnieszka Bieniak, Dyrektor HR w Grupie Pracuj, Przewodnicząca Kapituły, Katarzyna Cymerman, Dyrektor ds. HR w Microsoft, Aleksandra Trapp, Head of Culture and Trends w infuture.institute, Andrzej Borczyk, Dyrektor Personalny i Członek Zarządu w Grupie Żywiec, Katarzyna Turska, Dyrektor HR Sodexo Benefits and Rewards Services Polska – ma nie lada wyzwanie, aby spośród wszystkich zespołów wybrać te, które zdobędą wyróżnienia w tegorocznej edycji rywalizacji! Po pierwszych emocjonujących obradach udało się wyłonić firmy nominowane do zdobycia nagrody głównej.

Poznaj zespoły nominowane do nagrody głównej w konkursie HR DREAM TEAM 2020!

Ideą konkursu HR DREAM TEAM jest promocja najbardziej efektywnych zespołów realizujących projekty z obszaru Human Resources. Prawie 160 takich zgłoszeń, pełnych kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań spłynęło do nas w tym roku. Za wszystkie przesłane projekty dziękujemy!

Poznaj kapitułę HR Dream Team 2020!

W tegorocznej edycji konkursu doceniającego pracę i projekty zespołów HR napłynęło rekordowo dużo zgłoszeń – najwięcej w kilkuletniej historii HR Dream Team. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich członków kapituły, która w tym roku wyłoni grono zwycięzców.