Zwiększ skuteczność Twojej
rekrutacji na Pracuj.pl!

Ogłoszenie modułowe Professional

Co w ofercie pracy jest istotne dla kandydatów? Aby odpowiedzieć na to pytanie, na bieżąco prowadzimy badania wśród użytkowników Pracuj.pl. Ich wskazówki i propozycje, połączone z pogłębionymi wywiadami oraz testami, są dla nas podstawą przy projektowaniu i ulepszaniu produktów oraz tworzeniu rekomendacji dla naszych klientów.

1
Łatwy dostęp do podstawowych informacji takich jak: lokalizacja, wymiar pracy, typ umowy oraz wynagrodzenie.
2
Jednolita i powtarzalna struktura ogłoszenia upraszczającej użytkownikom przeglądanie i selekcję ofert.
3
Odpowiednie proporcje między grafiką a treścią.
4
Oferty skierowane do kandydatów IT powinny być przedstawiane maksymalnie skrótowo.
Wyniki prowadzonych przez nas testów pokazują, że ogłoszenia modułowe cieszą się średnio o 22% większą skłonnością kandydatów do aplikowania niż podobne oferty w wersji klasycznej.*

*Skłonność do aplikowania zmierzona została na podstawie stosunku liczby aplikacji na ofertę względem liczby jej odsłon. Test ogłoszeń modułowych, maj-czerwiec 2020 r.

6 korzyści z publikacji ogłoszeń modułowych zwiększających skuteczność Twojego ogłoszenia

Ograniczenie przeładowania informacyjnego kandydatów, dzięki czemu łatwiej zapamiętają Twoje ogłoszenie.
Efektywność w przekazywaniu kandydatom kluczowych dla nich informacji, które wyłoniliśmy na podstawie przeprowadzonych przez nas badań z użytkownikami Pracuj.pl.
Jednolita i powtarzalna struktura ogłoszenia ułatwia kandydatom przeglądanie i selekcję ofert pracy.
Gwarancja skutecznego projektu oferty, zgodnego z zasadami UX.
Ogłoszenie modułowe jest łatwe w użyciu dla użytkownika. Dzięki spójnej hierarchii treści, kandydat może skupić się na treści oferty.
Odpowiedź na kluczowe potrzeby kandydatów takie jak podanie w ogłoszeniu lokalizacji, wynagrodzenia, rodzaju umowy i wymiaru pracy.

Poznaj ogłoszenie modułowe

Metryczka

Wiemy, jakie informacje w ofercie pracy są kluczowe dla użytkowników, dlatego wyświetlane są one na samej górze ogłoszenia. Nie zapomnij podać informacji kluczowych dla kandydatów takich jak wynagrodzenie, wymiar pracy, typ umowy i lokalizacja.

metryczka

Mapa

Adres biura dodatkowo wyróżniony na mapie. Dzięki temu ułatwisz użytkownikowi zlokalizować oferowane przez Ciebie miejsce pracy.

mapa

Zakres obowiązków

Czytelne rozplanowanie ogłoszenia pomaga kandydatom znaleźć kluczowe dla nich informacje i w łatwy sposób porównywać ze sobą oferty.

zakres obowiązków

Podział czasu pracy

Kandydat chce znać konkrety, dlatego w prosty sposób zaprezentuj jego podział pracy na główne zadania na danym stanowisku. Dzięki temu użytkownik lepiej zrozumie kulturę pracy w Twojej firmie.

podział czasu pracy

Wymagania

W tej sekcji wskaż, jakie są Twoje wymagania odnośnie kompetencji kandydata aplikującego na poszukiwane stanowisko.

wymagania

Oferujemy

To idealne miejsce, aby przekonać kandydata o wyjątkowości Twojej oferty – pokaż główne korzyści płynące z zatrudnienia na tym stanowisku oraz benefity, jakich może spodziewać się potencjalny pracownik.

oferujemy

Etapy rekrutacji

Zadbaj o kompletność informacji o etapach rekrutacji, których może spodziewać się kandydat.

etapy rekrutacji

Profil pracodawcy

Opowiedz o swojej firmie i pokaż kandydatom, czym wyróżniasz się na rynku.

profil pracodawcy

Zobacz jak wygląda ogłoszenie na serwisie

Professional Professional IT

Chcesz opublikować ogłoszenie modułowe?

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza

Jeśli chcesz otrzymywać mailem od Grupy Pracuj informacje marketingowe o usługach, wydarzeniach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery, podaj swój adres e-mail. Wpisując swój adres e-mail i klikając w przycisk „wyślij”, zgadzasz się na otrzymywanie mailem takich informacji.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Pracuj sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres e-mail: [email protected]l. Wszystkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.