Konkurs HR Dream Team 2021 wystartował! Czekamy na Wasze zgłoszenia

Ruszyła VII edycja konkursu HR Dream Team, czyli wydarzenia, na które zespoły HR czekają co roku.  Tak, jak w poprzednich edycjach, docenimy najciekawsze i najbardziej innowacyjne projekty, które udało się zrealizować zespołom HR i interdyscyplinarnym.
HR Dream Team to niepowtarzalna okazja, by pochylić się nad nowymi rozwiązaniami w dynamicznie zmieniających się okolicznościach i zaprezentować projekty, nad którymi zespoły pracowały z pełnym poświęceniem.

Kapituła konkursu HR Dream Team 2021

O wyborze tegorocznych zwycięzców zadecyduje Kapituła Konkursowa - liderzy, eksperci i praktycy HR z różnorodnych branż:
  1. Agnieszka Bieniak, przewodnicząca kapituły HR Dream Team i Dyrektor HR w Grupie Pracuj, a także trener, coach i mediator. Wcześniej pracowała na stanowiskach dyrektora HR w spółkach z branż: finansowo – technologicznej, mediowej, technologicznej i retailowej.
  2. Agata Błaszkiewicz, ekspert w dziedzinie human resources z ponad 12-letnim doświadczeniem, obecnie jako dyrektor ds. HR w Colliers International odpowiada za politykę kadrową firmy, jest również mentorką w Fundacji Liderek Biznesu, członkinią think tanku HR Influencers oraz HR for Diversity.
  3. Paulina Basta, HR-owiec z doświadczeniem na kierowniczych stanowiskach w takich międzynarodowych organizacjach jak HP czy IBM, dziś przekłada wiedzę zdobytą w dużych korporacjach na polski grunt. Orędowniczka sprawczego HR-u, autorka popularnego bloga o tematyce HR-owej (paulinabasta.com).
  4. Anna Flis, założycielka Training Designers, Dyrektor Zarządzający w międzynarodowej korporacji General Electric z 17-letnim stażem; ambasadorka programu „Sukces to JA”, mentor w programie Vital Voices Poland Chapter, mentor w programie wsparcia przedsiębiorstw ekonomii społecznej prowadzonej przez „Dobra Robota”. Współautor cyklu warsztatów „Transformacja HR” zakończonych międzynarodową certyfikacją.
  5. Jacek Krajewski, ściśle związany z branżą HR i nowych technologii; pisze artykuły branżowe o tematyce employer branding i budowaniu marki osobistej, aktualnie wspiera menadżerów w realizacji celów biznesowych przy wykorzystaniu grywalizacji.
  6. Maria Mycielska, socjolog, doktor nauk ekonomicznych, od niemal 20 lat specjalizuje się obszarze kultury organizacyjnej i przywództwa. Prowadziła projekty rozwojowe w 16 krajach na świecie, w tym w Indiach, Tajlandii i Chinach. Autorka szeregu publikacji, wśród których znajduje się praca naukowa dotycząca wpływu przywództwa na klimat organizacji.

Tegoroczne kategorie konkursowe

  1. Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów. Przeprowadziliście ciekawą kampanię rekrutacyjną, pozyskując dla swojej organizacji dopasowanych kandydatów? Na każdym etapie rekrutacji dbacie o candidate experience, a może przygotowaliście nowy program onboardingowy? Wyróżniacie się działaniami employer brandingowymi, Waszą korporacyjną zakładką kariery lub formą udziału w targach i imprezach dla kandydatów? Ta kategoria jest właśnie dla Was.
  2. Rozwój talentów w organizacji. Dbacie o rozwój pracowników swojej organizacji? Zaprojektowaliście efektywny system ocen pracowniczych lub prowadzicie wyjątkowy firmowy program talentowy? A może w Waszej organizacji działa skuteczna ścieżka rozwoju pracowników lub niestandardowy program szkoleniowy? Jeśli tak, prześlijcie zgłoszenie właśnie w tej kategorii.
  3. Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników. Korzystacie ze skutecznych narzędzi komunikacji lub przeprowadzacie ciekawe konkursy i akcje angażujące pracowników? Wyróżnia Was wyjątkowa dbałość o poziom satysfakcji i zaangażowania pracowników? A może przygotowaliście ciekawą akcję CSR? Podzielcie się wynikami i pomysłami, zgłaszając projekt tutaj.

Wyrównujemy szanse

Zgłoszenia do konkursu będą podzielone według wielkości firmy per każda kategoria, a kapituła będzie mogła przyznać nagrodę główną lub wyróżnienie w każdym przedziale wielkości fimy: S – do 250 pracowników | M – od 251 do 1000 pracowników | L – 1001 pracowników i więcej. Tytuł HR Dream Team 2021 czeka na zespoły nie tylko z dużych firm, ale też małych i średnich.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? 

Wypełnij formularz online w wybranej kategorii lub kategoriach (1 projekt = 1 zgłoszenie):

Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów    |   wypełnij formularz


Rozwój talentów w organizacji   |   wypełnij formularz


Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników   |   wypełnij formularz


Czekamy na Wasze projekty!

Zgłoś swój zespół już dziś - warto dzielić się dobrymi praktykami i efektywnymi działaniami swojego zespołu i organizacji i być w gronie laureatów lub wyróżnionych!

Przedłużamy zbieranie zgłoszeń do konkursu HR Dream Team do 11 czerwca, do godz. 23:59!

Zwycięzcy zdobędą prestiżowy tytuł i statuetkę HR DREAM TEAM 2021 i uznanie branży human resources, a nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali online, gdzie przyjrzymy się również bliżej nagrodzonym projektom.

Poznaj nasz konkurs i projekty, które podbiły serca jury rok temu   |   pobierz PDF


Regulamin konkursu   |   pobierz regulamin


Masz pytania, potrzebujesz wsparcia?   |   skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] :)

Małgorzata Milewska
Jako Event Marketing Specialist w Pracuj.pl. organizuje konferencje Wyzwania HR, konkurs HR Dream Team, czy webinaria z cyklu Akademia Inspiracji. Koordynuje także inne wydarzenia skierowane do branży HR dostarczające inspiracji i wiedzy z zakresu human resources i zarządzania.

Zobacz podobne

Poznaj zespoły nominowane do nagrody głównej w konkursie HR DREAM TEAM 2021!

Niezmiennie ideą konkursu HR DREAM TEAM jest wyróżnienie najbardziej efektywnych zespołów realizujących projekty z obszaru human resources. Ogromnie się cieszymy, że firmy dostrzegają wartość w rozwijaniu kultury organizacyjnej oraz wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie rekrutacji i rozwoju pracowników. Projekty, które otrzymaliśmy w tym roku – w rekordowej liczbie 169 – były pełne kreatywnych i świeżych rozwiązań.

Poznaj Kapitułę HR Dream Team 2021!

Mamy przyjemność przedstawić kapitułę konkursu HR Dream Team, która w tym roku oceni projekty zgłoszone przez zespoły HR i wyłoni zwycięzców! W zacnym gronie znaleźli się eksperci z różnych obszarów, z czego jesteśmy niezwykle dumni – pozwoli to na ocenę zgłoszeń konkursowych z różnych perspektyw. Zapraszamy do zapoznania się z osobowościami, które wspólnie tworzą jury konkursu HR Dream Team.

HR Dream Team 2020. Zespoły HR-marzeń wybrane!

Ideą przyświecającą konkursowi HR Dream Team była i jest promocja najbardziej efektywnych zespołów realizujących HR-owe projekty. W tym roku, w turbulentnym czasie, do konkursu zgłosiło się i stanęło w szranki wiele „dream teamów”, nadsyłając i poddając ocenie kapituły 160 projektów, pełnych kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań.

HR Dream Team 2020. Już 5 października poznamy zwycięzców konkursu!

VI edycja konkursu HR DREAM TEAM wciąż trwa. Nominowane zespoły z niecierpliwością oczekują na werdykt, a Kapituła konkursowa w składzie: Agnieszka Bieniak, Dyrektor HR w Grupie Pracuj, Przewodnicząca Kapituły, Katarzyna Cymerman, Dyrektor ds. HR w Microsoft, Aleksandra Trapp, Head of Culture and Trends w infuture.institute, Andrzej Borczyk, Dyrektor Personalny i Członek Zarządu w Grupie Żywiec, Katarzyna Turska, Dyrektor HR Sodexo Benefits and Rewards Services Polska – ma nie lada wyzwanie, aby spośród wszystkich zespołów wybrać te, które zdobędą wyróżnienia w tegorocznej edycji rywalizacji! Po pierwszych emocjonujących obradach udało się wyłonić firmy nominowane do zdobycia nagrody głównej.