Konkurs HR Dream Team 2021 wystartował! Czekamy na Wasze zgłoszenia

Ruszyła VII edycja konkursu HR Dream Team, czyli wydarzenia, na które zespoły HR czekają co roku.  Tak, jak w poprzednich edycjach, docenimy najciekawsze i najbardziej innowacyjne projekty, które udało się zrealizować zespołom HR i interdyscyplinarnym.

HR Dream Team to niepowtarzalna okazja, by pochylić się nad nowymi rozwiązaniami w dynamicznie zmieniających się okolicznościach i zaprezentować projekty, nad którymi zespoły pracowały z pełnym poświęceniem.

Kapituła konkursu HR Dream Team 2021

O wyborze tegorocznych zwycięzców zadecyduje Kapituła Konkursowa – liderzy, eksperci i praktycy HR z różnorodnych branż:

  1. Agnieszka Bieniak, przewodnicząca kapituły HR Dream Team i Dyrektor HR w Grupie Pracuj, a także trener, coach i mediator. Wcześniej pracowała na stanowiskach dyrektora HR w spółkach z branż: finansowo – technologicznej, mediowej, technologicznej i retailowej.
  2. Agata Błaszkiewicz, ekspert w dziedzinie human resources z ponad 12-letnim doświadczeniem, obecnie jako dyrektor ds. HR w Colliers International odpowiada za politykę kadrową firmy, jest również mentorką w Fundacji Liderek Biznesu, członkinią think tanku HR Influencers oraz HR for Diversity.
  3. Paulina Basta, HR-owiec z doświadczeniem na kierowniczych stanowiskach w takich międzynarodowych organizacjach jak HP czy IBM, dziś przekłada wiedzę zdobytą w dużych korporacjach na polski grunt. Orędowniczka sprawczego HR-u, autorka popularnego bloga o tematyce HR-owej (paulinabasta.com).
  4. Anna Flis, założycielka Training Designers, Dyrektor Zarządzający w międzynarodowej korporacji General Electric z 17-letnim stażem; ambasadorka programu „Sukces to JA”, mentor w programie Vital Voices Poland Chapter, mentor w programie wsparcia przedsiębiorstw ekonomii społecznej prowadzonej przez „Dobra Robota”. Współautor cyklu warsztatów „Transformacja HR” zakończonych międzynarodową certyfikacją.
  5. Jacek Krajewski, ściśle związany z branżą HR i nowych technologii; pisze artykuły branżowe o tematyce employer branding i budowaniu marki osobistej, aktualnie wspiera menadżerów w realizacji celów biznesowych przy wykorzystaniu grywalizacji.
  6. Maria Mycielska, socjolog, doktor nauk ekonomicznych, od niemal 20 lat specjalizuje się obszarze kultury organizacyjnej i przywództwa. Prowadziła projekty rozwojowe w 16 krajach na świecie, w tym w Indiach, Tajlandii i Chinach. Autorka szeregu publikacji, wśród których znajduje się praca naukowa dotycząca wpływu przywództwa na klimat organizacji.

Tegoroczne kategorie konkursowe

  1. Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów. Przeprowadziliście ciekawą kampanię rekrutacyjną, pozyskując dla swojej organizacji dopasowanych kandydatów? Na każdym etapie rekrutacji dbacie o candidate experience, a może przygotowaliście nowy program onboardingowy? Wyróżniacie się działaniami employer brandingowymi, Waszą korporacyjną zakładką kariery lub formą udziału w targach i imprezach dla kandydatów? Ta kategoria jest właśnie dla Was.
  2. Rozwój talentów w organizacji. Dbacie o rozwój pracowników swojej organizacji? Zaprojektowaliście efektywny system ocen pracowniczych lub prowadzicie wyjątkowy firmowy program talentowy? A może w Waszej organizacji działa skuteczna ścieżka rozwoju pracowników lub niestandardowy program szkoleniowy? Jeśli tak, prześlijcie zgłoszenie właśnie w tej kategorii.
  3. Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników. Korzystacie ze skutecznych narzędzi komunikacji lub przeprowadzacie ciekawe konkursy i akcje angażujące pracowników? Wyróżnia Was wyjątkowa dbałość o poziom satysfakcji i zaangażowania pracowników? A może przygotowaliście ciekawą akcję CSR? Podzielcie się wynikami i pomysłami, zgłaszając projekt tutaj.

Wyrównujemy szanse

Zgłoszenia do konkursu będą podzielone według wielkości firmy per każda kategoria, a kapituła będzie mogła przyznać nagrodę główną lub wyróżnienie w każdym przedziale wielkości fimy: S – do 250 pracowników | M – od 251 do 1000 pracowników | L – 1001 pracowników i więcej. Tytuł HR Dream Team 2021 czeka na zespoły nie tylko z dużych firm, ale też małych i średnich.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? 

Wypełnij formularz online w wybranej kategorii lub kategoriach (1 projekt = 1 zgłoszenie):


Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów    |   wypełnij formularz


Rozwój talentów w organizacji   |   wypełnij formularz


Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników   |   wypełnij formularz


Czekamy na Wasze projekty!

Zgłoś swój zespół już dziś – warto dzielić się dobrymi praktykami i efektywnymi działaniami swojego zespołu i organizacji i być w gronie laureatów lub wyróżnionych!

Przedłużamy zbieranie zgłoszeń do konkursu HR Dream Team do 11 czerwca, do godz. 23:59!

Zwycięzcy zdobędą prestiżowy tytuł i statuetkę HR DREAM TEAM 2021 i uznanie branży human resources, a nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali online, gdzie przyjrzymy się również bliżej nagrodzonym projektom.


Poznaj nasz konkurs i projekty, które podbiły serca jury rok temu   |   pobierz PDF


Regulamin konkursu   |   pobierz regulamin


Masz pytania, potrzebujesz wsparcia?   |   skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] 🙂

Małgorzata Milewska
Jako Event Marketing Specialist w Pracuj.pl. organizuje konferencje Wyzwania HR, konkurs HR Dream Team, czy webinaria z cyklu Akademia Inspiracji. Koordynuje także inne wydarzenia skierowane do branży HR dostarczające inspiracji i wiedzy z zakresu human resources i zarządzania.

Zobacz podobne

Rusza VIII edycja konkursu HR Dream Team!

Konkurs HR Dream Team od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem zespołów i branży HR. To idealna przestrzeń na docenienie i wyróżnienie projektów małych, średnich i dużych firm.

Bijące serca organizacji. Zwycięskie zespoły i ich projekty w konkursie HR Dream Team 2021

Zgłoszenia do konkursu HR Dream Team, których przybywa z roku na rok, dotyczą różnych projektów obszaru zarządzania zasobami ludzkimi: rekrutacyjnych, tych budujących zaangażowanie pracowników i kulturę firmy, po rozwojowe. I choć kapituła w trakcie obrad skupia się nad tym, na co poszczególne działania przełożyły się na dobrostan pracowników czy kandydatów, czy były efektywne oraz jaką realizacją mierników ten czy inny projekt mógł się pochwalić, to jednak bohaterowie konkursu kryją się gdzie indziej. Są nimi liderzy i całe zespoły projektowe odpowiedzialne za nadsyłane co roku projekty.

Poznaj zespoły nominowane do nagrody głównej w konkursie HR DREAM TEAM 2021!

Niezmiennie ideą konkursu HR DREAM TEAM jest wyróżnienie najbardziej efektywnych zespołów realizujących projekty z obszaru human resources. Ogromnie się cieszymy, że firmy dostrzegają wartość w rozwijaniu kultury organizacyjnej oraz wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie rekrutacji i rozwoju pracowników. Projekty, które otrzymaliśmy w tym roku – w rekordowej liczbie 169 – były pełne kreatywnych i świeżych rozwiązań.

Poznaj Kapitułę HR Dream Team 2021!

Mamy przyjemność przedstawić kapitułę konkursu HR Dream Team, która w tym roku oceni projekty zgłoszone przez zespoły HR i wyłoni zwycięzców! W zacnym gronie znaleźli się eksperci z różnych obszarów, z czego jesteśmy niezwykle dumni – pozwoli to na ocenę zgłoszeń konkursowych z różnych perspektyw. Zapraszamy do zapoznania się z osobowościami, które wspólnie tworzą jury konkursu HR Dream Team.