Wyzwania HR Online | 2021

14 września 2021 r.

Do konferencji pozostało

51 dni 0 godzin 28 m

Weź udział

Wyzwania HR Online | 2021

today Data wydarzenia: 14 września 2021
place Miejsce: Konferencja online

Opis konferencji

Nowe perspektywy, nowy HR


Za nami rok pełen lekcji. Organizacje, a w nich ludzie, zostały z dnia na dzień wrzucone w nieznany świat realiów, o których wcześniej myślano w kontekście zmian na przestrzeni najbliższych lat. Mimo tego początkowo twardego zderzenia z nowym, które już nie idzie, a przyszło, pracodawcy szybko przestawili się na tor adaptacyjny.

I tak procesy rekrutacyjne przeniosły się do Internetu, firmy przyswoiły tryb pracy zdalnej lub hybrydowej, on- i offboardingi mają miejsce online, menadżerowie hartują swój leadership i zarządzają zespołami rozproszonymi, polityki rozwojowe przechodzą jeśli nie rewolucję, to przynajmniej renowację, stare benefity robią miejsce nowym, wizerunek pracodawców podlega rekonstrukcji, a digitalizacja HR przyspiesza.

Pierwsza fala zmian przetoczyła się już niewątpliwie przez rynek pracy, a praktycy HR, liderzy, właściciele firm są już bogatsi o bardzo świeże
doświadczenia. I choć obecne, niepewne realia dla wielu organizacji stanowią nadal wyzwanie, pojawia się poczucie małej stabilizacji.

Im dalej jednak w „nowe”, tym więcej rodzi się pytań – o przyszłość, długofalowe działania. O to, czy i jak powiedzieć „sprawdzam” tak w organizacji, jak i we własnym działaniu. Dlatego też, jak co roku, podczas konferencji Wyzwania HR chcemy wziąć pod lupę kilka takich newralgicznych obszarów, przyjrzeć się im bliżej i wspólnie z prelegentami poszukać odpowiedzi na (nie zawsze wygodne) pytania.


Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tegoroczną agendą wydarzenia i sylwetkami inspirujących gości.
Spotkajmy się na Wyzwaniach HR 2021 | Online & bezpiecznie,

Iga Pazio


 

Wybierz swój pakiet konferencyjny:

Ceny biletów

  • info Bilet dla 1 uczestnika - pakiet Standard
  • local_atm 399 PLN (+23% VAT)
  • info Bilet dla 1 uczestnika - pakiet Gold
  • local_atm 899 PLN (+23% VAT)

Partnerzy strategiczni