Dziel się wiedzą w Kompendium HR i buduj swój ekspercki wizerunek w oczach Twoich klientów


Co zapewnia obecność Twojej firmy w publikacji?

  • Dzielenie się wiedzą merytoryczną w wysokonakładowej, HR-owej publikacji dystrybuowanej w całej Polsce, obecnej ponad 11 lat na rynku.
  • Wsparcie marki własnej poprzez budowanie wizerunku eksperta wśród Twoich klientów i całej branży HR na łamach periodyku, którego następną edycję chce otrzymać aż 99% czytelników.
  • Obecność w magazynie branżowym, który jest bezpłatny dla czytelników i trafia na ich biurka w dystrybucji bezpośredniej.
  • Dotarcie z komunikacją Twojej organizacji zarówno w działaniach promocyjnych offline, jak i online.
  • Poszerzenie rozpoznawalności marki i dotarcie z ofertą Twojej firmy do dyrektorów personalnych, osób decyzyjnych, menedżerów z branży HR i prezesów firm.
  • Promocję Twojej firmy w uznanym, eleganckim periodyku, znajdującym uznanie w oczach odbiorców i branży, 3-krotnie nagrodzonym w konkursie Power of Content Marketing Awards w kategorii „Najlepszy magazyn dla klientów B2B”.
Poznaj ofertę

74%
przedstawicielek i przedstawicieli HR najbardziej ceni sobie inspiracje płynące od innych przedstawicieli branży

Dzielenie się wartościową wiedzą buduje relacje

W badaniach prowadzonych przez Pracuj.pl HR-owcy – jako grupa zawodowa – niezmiennie wskazują, że rozwój własny i podnoszenie kompetencji jest dla nich niezwykle ważne. Ponad połowa z nich (58%) chciałaby także poświęcać więcej czasu na zdobywanie wiedzy. Wydawane raz w roku Kompendium HR wychodzi naprzeciw potrzebom pracowników branży human resources – dostarcza merytorycznej wiedzy z wielu obszarów HR i rynku pracy, innowacyjnych rozwiązań, podpowiada zmiany do wdrożenia w organizacji.

Poznaj siłę content marketingu

Kompendium HR wydawane jest raz w roku w nakładzie minimum 10 000 egzemplarzy.

7 000
Bezpośrednia wysyłka personalizowana do klientów Pracuj.pl
1 500
Dystrybucja bezpośrednia przez opiekunów klientów Pracuj.pl (spotkania & wysyłki)
300
Bezpośrednia wysyłka w welcome packach do uczestników konferencji Wyzwania HR Online (wejściówki Gold)
700
Bezpośrednia wysyłka do klientów Pracuj.pl.
300
Bezpośrednia wysyłka w welcome packach do uczestników zamkniętych eventów online dla klientów Pracuj.pl.
200
Wysyłki redakcyjne.

Opinie czytelników

Co w Kompendium HR doceniają czytelnicy? Poznaj cytaty z badania satysfakcji 2020 & 2021

Objętość! Dużo do czytania, prawie jak książka. Wszystko w jednym miejscu.
Różnorodność artykułów, badania, podpowiedzi, przedstawienie zagadnień w innym świetle.
Z Kompendium HR dowiedziałam się, jak być skutecznym rekruterem w czasie pandemii.
Artykuły są przygotowane z wyjątkowym zaangażowaniem, które udziela się czytelnikom i zachęca do wdrażania pomysłów we własnej strukturze organizacyjnej firmy.
To, że jest bezpłatne, a prezentuje naprawdę ogrom wiedzy z HR, czasem także w takich obszarach, gdzie nie wiedziałem, że można coś usprawnić.
Niezwykle cenne okazały się rady praktyków biznesu czy właścicieli innowacyjnych firm. Krótko mówiąc Kompendium HR to skarbnica wiedzy :)
Jest to moje trzecie Kompendium i wiedza, która jest tutaj przekazywana w mojej ocenie jest wartościowa nie tylko dla HR, ale również osób zarządzających personelem czy prezesów firm.
Kompendium HR znalazłam wiele odpowiedzi na tematy, z którymi obecnie zmagam się w organizacji. Przykłady i gotowe odpowiedzi jak radzić sobie w czasie zmian okazały się bardzo pomocne.
info_outline
Publikuj w Kompendium HR! Jeśli chcesz, by Twój artykuł pojawił się w Kompendium HR, wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h i przedstawimy szczegóły dot. publikacji. info
Wypełnij wszystkie dane
Administratorem Twoich danych osobowych jest: Grupa Pracuj S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; adres e-mail: [email protected]. Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym przetwarzamy w celu udzielenia Ci odpowiedzi w sprawie poznania oferty publikacji w Kompendium HR. Przysługują Ci następujące prawa: prawo dostępu do danych osobowych, w tym uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Żądania możesz zgłaszać na adres: [email protected] lub skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: [email protected]. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.