Kompendium HR ponownie pokryte złotem!

Kompendium HR po raz drugi ze złotą nagrodą w kategorii "Magazyn dla klientów B2B" w konkursie Power of Content Marketing Awards!

Kompendium HR nie oddało i w tym roku miejsca na najwyższym podium i już drugi raz wyszło z gali finałowej ze złotą statuetką. Tym razem jury doceniło publikację za kontynuowanie wysokich standardów opowiadania o dobrych praktykach w obszarze HR i pogłębianie rozmowy z klientami przez dostarczanie im wartościowego know-how.

Serdecznie dziękujemy Szanownemu Jury konkursu i gratulujemy pozostałym finalistom i wyróżnionym w tegorocznej edycji.

Iga Pazio
Autorka badań, wydarzeń i inicjatyw branżowych dedykowanych HR, m.in. Wyzwania HR, publikacji Kompendium HR, serwisu wyzwaniaHR.pracuj.pl i raportów. Entuzjastka dzielenia się wiedzą i marketingu B2B, ekspertka content marketingu stawiająca na data driven content. B2B Marketing Communications Manager, Grupa Pracuj.

Zobacz podobne

Ciekawy benefit? Auto w abonamencie!

Prywatna opieka medyczna, karty sportowe, owoce w biurze – firmy prześcigają się w pomysłach na to, jak być atrakcyjnym pracodawcą. Jeśli naprawdę chcesz wyróżnić się na rynku, zaproponuj swoim pracownikom dofinansowanie do wynajmu samochodu.

Najgorszym benefitem jest ten, o którym nikt nie wie! Skuteczna komunikacja benefitów w firmie

Benefity to dziś ważny temat w każdej komercyjnej organizacji. Szefowie HR świetnie zdają sobie sprawę z ich znaczenia i coraz częściej sięgają po nowoczesne technologie, by jeszcze lepiej nimi zarządzać. Kafeteria jest takim narzędziem – docenianym przez obie strony: dział HR, który może wszystkie oferowane świadczenia skupić w jednym miejscu i pracowników, którzy lubią mieć wpływ na swoje benefity.

Eksperci Kompendium HR polecają: Czy HR zna swoją wartość?

Jak jest za HR-owymi kulisami? O kondycję polskiej branży Iga Pazio pyta Paulinę Basta.

Eksperci Kompendium HR polecają: Czy coaching to pytania bez odpowiedzi?

Jedni o nim marzą, inni się z niego śmieją. Coaching należy obecnie do najbardziej kontrowersyjnych profesji. Na czym właściwie polega ta forma rozwoju osobistego? W czym może nam pomóc? Kto jest coachem, a kto nim nie jest? I przede wszystkim, czy warto coachingu spróbować?