Kompendium HR – mamy złoto!

  • today śr, 14 Cze 2017
Kompendium HR z I nagrodą w kategorii "Magazyn dla klientów B2B" konkursu Power of Content Marketing Awards / Szpalty Roku!

W tym roku pierwszy raz publikacja „Kompendium HR” została zgłoszona do konkursu Power of Content Marketing Awards / Szpalty Roku, organizowanego od wielu lat przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska, w kategorii „Magazyn dla klientów B2B”.

Najpierw cieszyliśmy się uzyskaniem nominacji w w.w. kategorii, co samo w sobie jest wielkim wyróżnieniem, jednak 6 czerwca, podczas gali finałowej, Kompendium HR pokryło się złotem i odebraliśmy I nagrodę w swojej kategorii!

Kompendium_Szpalty_Roku_2

Jury doceniło Kompendium HR m.in. za:

– wzorcową publikację z przydatnymi treściami,

– współpracę z ekspertami,

– dobrze złożony, nowoczesny layout.

 

Dziękujemy wszystkim autorom obecnym w publikacji za dzielenie się branżową wiedzą.

Ta nagroda jest wyróżnieniem dla nas wszystkich!

 

Zobacz podobne

Popandemiczny rynek pracy. Największe wyzwania dla zespołu rekrutacji

Tradycyjne metody rekrutacyjne skoncentrowane na uzupełnienie rotacji stają się przestarzałe z powodu wielu zmian w otoczeniu. Firmy muszą zmienić swoje metody, aby skupić się na kształtowaniu, a nie zastępowaniu siły roboczej poprzez definiowanie potrzeb, pozyskiwanie i przyciąganie talentów.

Gdy karnet sportowy to za mało

Wiele dyskusji w gronie HR-owców dotyczyło ostatnio wellbeingu pracowników i konieczności zadbania o ich kondycję psycho-fizyczną. Ostatnie miesiące wszystkim dały się we znaki, lecz wychodzące z kryzysu organizacje potrzebują zaangażowanych i efektywnych zespołów oraz urealnionych kosztów. Dotychczas benefity sportowe oferowane były w jednym formacie – przedpłaconego abonamentu w stałej wysokości, niezależnie od faktycznej aktywności pracowników. Ten model właśnie odchodzi do lamusa.

Przyszłość rynku pracy w latach 2025-2050. Nowe zawody i kompetencje

Automatyzacja, technologia cyfrowa i sztuczna inteligencja w ogromnym stopniu zmieniają krajobraz rynku pracy, przyczyniając się do powstawania nowych stanowisk, które nigdy wcześniej nie istniały. Niestety, czynniki te powodują również utratę wielu innych etatów, dlatego tak ważne dziś jest przekwalifikowywanie się i zdobywanie nowych kompetencji.

(Bez)bolesne rozstanie z pracownikiem

Zmiana jest nieodłącznym elementem zawodowej rzeczywistości. Często jest trudna, niewygodna, a jej wdrożenie wywołuje negatywne reakcje i opór. Wie o tym każdy szef, który kiedykolwiek był zmuszony wręczyć wypowiedzenie i przeprowadzić z pracownikiem rozmowę o zakończeniu współpracy.