Poznaj zwycięzców konkursu HR DREAM TEAM 2019!

13 czerwca, podczas oficjalnej Gali HR DAY, poznaliśmy zwycięzców i wyróżnionych w V edycji konkursu.


Przedstawiamy zwycięzców:

I Kategoria: Rozwój talentów w organizacji

  • Nagroda główna dla firmy e-point za projekt „Moc talentów w procesie budowania synergii w zespołach firmy e-point”
  • Wyróżnienie dla firmy SKAT Transport za projekt  „SKAT – Teatralnie – Jestem, Myślę, Działam”

II Kategoria: Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników

  • Nagroda główna dla firmy Deloitte Polska za projekt: „Good Company Matters – wewnętrzna kampania wspierająca program Well-being w Deloitte”
  • Wyróżnienie dla firmy Grupa Żywiec za projekt „SHE DAY – dni bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska w Grupie Żywiec”

III Kategoria: Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów

  • Nagroda główna ex aequo dla firm

Empik za projekt „Świąteczna kampania rekrutacyjna Empik”

PwC za projekt „ASior Vlog – pierwsza kampania rekrutacyjna w formie vloga”


Chcesz dowiedzieć się więcej o zwycięskich projektach, poznać kryteria konkursowe i uzasadnienie kapituły? Śledź naszego bloga Wyzwania HR i media społecznościowe pracuj.pl dla Pracodawców. 

Zobacz relację z Gali HR Day : LINK

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim, którzy zgłosili swoje projekty w konkursie HR DREAM TEAM 2019!

Karolina Sapińska
Marketingowiec, pasjonatka mediów społecznościowych. Od ponad 4 lat w Grupie Pracuj z sukcesem prowadzi projekty marketingowe. Wspiera i koordynuje rozwój produktów wizerunkowych, m.in. Festiwal Pracy JOBICON online, Pracuj ADS i Wyróżnienie w aplikacji mobilnej Pracuj.pl. W poprzednich latach organizator działań skierowanych do branży HR, wcześniejsze doświadczenie zdobyła pracując w obsłudze klienta i administracji publicznej. Zainteresowana psychologią społeczną i biznesu, którą wykorzystuje w codziennych obowiązkach. Działaczka społeczna, swoim doświadczeniem dzieli się m.in. w programie edukacyjnym "Uniwersytet Sukcesu".

Zobacz podobne

HR Dream Team 2022 – poznaj laureatów tegorocznej edycji

Za nami kolejna — już ósma — edycja konkursu HR Dream Team. Przedstawiamy zwycięskie projekty w czterech kategoriach!

HR Dream Team 2022 – poznaj nominacje!

Branżowy konkurs HR Dream Team został powołany do życia już niemal dekadę temu – w tym czasie zmianom ulegały jego zasady, przez kapituły poszczególnych edycji przewinęło się wiele znamienitych ekspertek i ekspertów, zgłoszono doń kilkaset HR-owych projektów, odbyły się gale rozdania nagród (stacjonarnie, ale i online’owo) poprzedzone wieloma godzinami obrad. Jedno pozostaje niezmienne: cel konkursu, którym od początku jest docenienie pracowniczek i pracowników branży zarządzania zasobami ludzkimi i efektów ich pracy.

Poznaj tegoroczną kapitułę konkursu HR Dream Team 2022

Przedstawiamy kapitułę tegorocznej edycji konkursu HR Dream Team, która będzie oceniać projekty zgłoszone przez zespoły HR, wytypuje grono nominowanych i finalnie wyłoni zwycięzców edycji A.D. 2022. Do kapituły zaprosiliśmy w tym roku ponownie ekspertki i ekspertów z różnych obszarów – zapraszamy do bliższego poznania sylwetek członkiń i członków naszego jury.

Rusza VIII edycja konkursu HR Dream Team!

Konkurs HR Dream Team od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem zespołów i branży HR. To idealna przestrzeń na docenienie i wyróżnienie projektów małych, średnich i dużych firm.