Poznaj zwycięzców konkursu HR DREAM TEAM 2018!

14 czerwca, podczas oficjalnej Gali HR DAY, poznaliśmy zwycięzców i wyróżnionych w IV edycji konkursu.


Przedstawiamy zwycięzców:

I Kategoria: Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów

  • McDonald’s Polska – nagroda główna
  • Empik – wyróżnienie
  • PwC Polska – wyróżnienie
  • mBank – nagroda Partnera kategorii eRecuiter

 

II Kategoria: Rozwój talentów w organizacji

  • Costa Coffee Polska – nagroda główna
  • SKAT Transport – wyróżnienie
  • 3M Service Center EMEA– nagroda Partnera kategorii Resolutio

 

III Kategoria: Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników

  • LINK4 TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ – nagroda główna
  • LACROIX Electronics – wyróżnienie
  • LACROIX Electronics – nagroda Partnera kategorii emplo

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o zwycięskich projektach, poznać kryteria konkursowe i uzasadnienie kapituły? Śledź zakładkę HR DREAM TEAM, gdzie stopniowo odkryjemy tajemnice wszystkich docenionych projektów.

 

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim, którzy zgłosili swoje projekty w konkursie HR DREAM TEAM 2018!

Iga Pazio
Autorka badań, wydarzeń i inicjatyw branżowych dedykowanych HR, m.in. Wyzwania HR, publikacji Kompendium HR, serwisu wyzwaniaHR.pracuj.pl i raportów. Entuzjastka dzielenia się wiedzą i marketingu B2B, ekspertka content marketingu stawiająca na data driven content. B2B Marketing Communications Manager, Grupa Pracuj.

Zobacz podobne

Poznaj tegoroczną kapitułę konkursu HR Dream Team 2022

Przedstawiamy kapitułę tegorocznej edycji konkursu HR Dream Team, która będzie oceniać projekty zgłoszone przez zespoły HR, wytypuje grono nominowanych i finalnie wyłoni zwycięzców edycji A.D. 2022. Do kapituły zaprosiliśmy w tym roku ponownie ekspertki i ekspertów z różnych obszarów – zapraszamy do bliższego poznania sylwetek członkiń i członków naszego jury.

Rusza VIII edycja konkursu HR Dream Team!

Konkurs HR Dream Team od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem zespołów i branży HR. To idealna przestrzeń na docenienie i wyróżnienie projektów małych, średnich i dużych firm.

Bijące serca organizacji. Zwycięskie zespoły i ich projekty w konkursie HR Dream Team 2021

Zgłoszenia do konkursu HR Dream Team, których przybywa z roku na rok, dotyczą różnych projektów obszaru zarządzania zasobami ludzkimi: rekrutacyjnych, tych budujących zaangażowanie pracowników i kulturę firmy, po rozwojowe. I choć kapituła w trakcie obrad skupia się nad tym, na co poszczególne działania przełożyły się na dobrostan pracowników czy kandydatów, czy były efektywne oraz jaką realizacją mierników ten czy inny projekt mógł się pochwalić, to jednak bohaterowie konkursu kryją się gdzie indziej. Są nimi liderzy i całe zespoły projektowe odpowiedzialne za nadsyłane co roku projekty.

Poznaj zespoły nominowane do nagrody głównej w konkursie HR DREAM TEAM 2021!

Niezmiennie ideą konkursu HR DREAM TEAM jest wyróżnienie najbardziej efektywnych zespołów realizujących projekty z obszaru human resources. Ogromnie się cieszymy, że firmy dostrzegają wartość w rozwijaniu kultury organizacyjnej oraz wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie rekrutacji i rozwoju pracowników. Projekty, które otrzymaliśmy w tym roku – w rekordowej liczbie 169 – były pełne kreatywnych i świeżych rozwiązań.