Poznaj Kapitułę HR Dream Team 2021!

Mamy przyjemność przedstawić kapitułę konkursu HR Dream Team, która w tym roku oceni projekty zgłoszone przez zespoły HR i wyłoni zwycięzców! W zacnym gronie znaleźli się eksperci z różnych obszarów, z czego jesteśmy niezwykle dumni – pozwoli to na ocenę zgłoszeń konkursowych z różnych perspektyw. Zapraszamy do zapoznania się z osobowościami, które wspólnie tworzą jury konkursu HR Dream Team.


Agnieszka Bieniak | przewodnicząca kapituły HR Dream Team

Dyrektor HR w Grupie Pracuj. Jest także trenerem, coachem i mediatorem. Wcześniej pracowała na stanowiskach Dyrektora HR w spółkach z branż: finansowo – technologicznej, mediowej, technologicznej i retailowej. Jest absolwentką Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Jagiellońskim, studiów podyplomowych z Organizacji i Zarządzania oraz z Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Obecnie studiuje także Psychologię Kliniczną na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła kurs trenerski, organizowany przez Grupę Trop, kurs coachingu w Erickson College International oraz organizowany przez Center for Leadership we współpracy z Uniwersytetem Harvarda prestiżowy program Leadership Academy for Poland. Uczestniczyła w skierowanym do kobiet liderek programie mentoringowym LeadersIN, organizowanym przez fundację Vital Voices. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, prowadząc warsztaty, szkolenia, coachingi oraz udzielając eksperckich wypowiedzi dla różnych mediów i występując w roli prelegenta na konferencjach. Od kilkunastu lat tworzy i rozwija działy HR w firmach o różnych kulturach organizacyjnych. Świetnie odnajduje się w projektach typu change management i transformacji kulturowej. Dużą dbałość przywiązuje do efektywnej komunikacji wewnętrznej. Lubi pracować z ludźmi i pomagać im w rozwoju. Równocześnie jednak wierzy w to, że „można zarządzić tylko tym, co da się zmierzyć”, dlatego w swoich decyzjach opiera się o fakty, analizy i mierniki. Szczególnie jednak rola mamy pozwala jej doświadczać, że człowiek uczy się i rozwija przez całe życie.


Anna Flis

Jako prezes, członek zarządu, przedsiębiorca, praktyk biznesu, dyrektor zarządzająca z 17 letnim doświadczeniem w międzynarodowej korporacji General Electric, sprawdziła się w wielu obszarach organizacji. Ma doświadczenie w zarządzaniu zespołami.

Laureatka nagród za wyniki sprzedaży, usprawnienia w procesach, zrządzanie zespołami oraz nastawienie na potrzeby klientów.

Założycielka Training Designers, Finalistka konkursu „Bizneswoman Roku ” w kategorii Korporacja. Autorka cyklu artykułów dla „Personel Plus” dotyczących aktualnych trendów w HR oraz rozwoju najwyższej kadry managerskiej. Ambasadorka programu „Sukces to JA”, mentor w programie Vital Voices Poland Chapter oraz mentor w programie wsparcia przedsiębiorstw ekonomii społecznej prowadzonej przez „Dobra Robota”. Współautorka cyklu warsztatów „Transformacja HR” zakończonych międzynarodową certyfikacją. Lider projektu Champions of Change, jedna z dziesięciu kobiet, które „ trzęsą biznesem” wg Gazety Finansowej.


Dr Maria Mycielska

Socjolog, doktor nauk ekonomicznych, od niemal 20 lat lat specjalizuje się obszarze kultury organizacyjnej i przywództwa. Korzysta z własnego doświadczeniem menedżerskiego zdobytego w Polsce i w Wielkiej Brytanii, w międzynarodowych korporacjach Xerox i Coca-Cola. Prowadziła projekty rozwojowe w 16 krajach na świecie, w tym w Indiach, Tajlandii i Chinach. Autorka szeregu publikacji, dwóch podręczników akademickich, pracy naukowej dotyczącej wpływu przywództwa na klimat organizacyjny. Konsultantka, ekspertka i wykładowczyni ICAN Institute –  twórcy Harvard Business Review Polska. Od wielu lat pracuje z organizacjami i liderami jako konsultant i coach indywidualny. Posiada wiele międzynarodowych certyfikatów oraz akredytacji. Absolwentka uniwersytetów w Polsce i Wielkiej Brytanii.


Jacek Krajewski

Growth Manager w Gamfi – firmie dostarczającej gotowe do użycia rozwiązania do onboardingu oraz motywowania zespołów wspierane grywalizacją. Posiada ponad 14-letnie doświadczenie w obszarze HR i nowych technologii. Chętnie dzieli się swoją wiedzą występując w roli prelegenta na konferencjach oraz komentując wartościowe raporty i analizy dotyczące rynku HR.

Autor newslettera z wydarzeniami oraz inspiracjami dla branży HR i employer branding. Współorganizator warszawskich edycji EBMASTERS – bezpłatnych cyklicznych spotkań poświęconych budowaniu marki pracodawcy.


Paulina Basta

Autorka popularnego bloga o tematyce HR-owej (www.paulinabasta.com). Doświadczenie pracy na stanowiskach kierowniczych w tradycyjnych, światowych korporacjach (takich jak HP czy IBM) dziś przekłada na polski grunt. Ludzie są dla niej ważni, wyznaje podejście „reason-diven HR” i koncentruje się na ludziach, pracując po to, by mogli być częścią dobrze funkcjonujących, mądrych organizacji. Praca to dorosłe relacje, dorosłych ludzi, w dorosłym świecie. Dorosłość daje przywileje, ale też wymaga. Paulina zawodowo dba o to, żeby te dwie sfery żyły ze sobą w symbiozie.


Agata Błaszkiewicz

Ekspertka i praktyk human resources z ponad 12-letnim doświadczeniem i wieloma wymiernymi sukcesami zawodowymi. Jako dyrektor ds. HR w Colliers International odpowiada za politykę kadrową firmy, jest również mentorką w Fundacji Liderek Biznesu i członkinią think tanku HR influencers oraz HR for Diversity. W 2018 r. Agata była finalistką największego konkursu branży HR w Polsce – TOP HR Manager in Action, a rok wcześniej jej zespół zdobył nagrodę HR Dream Team Grupy Pracuj.pl. Rezultatem jej działań jest również wygrana firmy Colliers International w prestiżowym rankingu Aon Hewitt – Best Employer 2017. Dzięki działaniom Agaty w firmie zaimplementowano wiele programów rozwojowych oraz dbających o zdrowie i samopoczucie pracowników. Agata przykłada szczególną wagę do polityki wyrównywania szans.


Sprawdź szczegóły & weź udział w konkursie! Na Twój projekt lub projekty czekamy – wspólnie z kapitułą – do 6 czerwca :).

Małgorzata Milewska
Jako Event Marketing Specialist w Pracuj.pl. organizuje konferencje Wyzwania HR, konkurs HR Dream Team, czy webinaria z cyklu Akademia Inspiracji. Koordynuje także inne wydarzenia skierowane do branży HR dostarczające inspiracji i wiedzy z zakresu human resources i zarządzania.

Zobacz podobne

Poznaj tegoroczną kapitułę konkursu HR Dream Team 2022

Przedstawiamy kapitułę tegorocznej edycji konkursu HR Dream Team, która będzie oceniać projekty zgłoszone przez zespoły HR, wytypuje grono nominowanych i finalnie wyłoni zwycięzców edycji A.D. 2022. Do kapituły zaprosiliśmy w tym roku ponownie ekspertki i ekspertów z różnych obszarów – zapraszamy do bliższego poznania sylwetek członkiń i członków naszego jury.

Rusza VIII edycja konkursu HR Dream Team!

Konkurs HR Dream Team od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem zespołów i branży HR. To idealna przestrzeń na docenienie i wyróżnienie projektów małych, średnich i dużych firm.

Bijące serca organizacji. Zwycięskie zespoły i ich projekty w konkursie HR Dream Team 2021

Zgłoszenia do konkursu HR Dream Team, których przybywa z roku na rok, dotyczą różnych projektów obszaru zarządzania zasobami ludzkimi: rekrutacyjnych, tych budujących zaangażowanie pracowników i kulturę firmy, po rozwojowe. I choć kapituła w trakcie obrad skupia się nad tym, na co poszczególne działania przełożyły się na dobrostan pracowników czy kandydatów, czy były efektywne oraz jaką realizacją mierników ten czy inny projekt mógł się pochwalić, to jednak bohaterowie konkursu kryją się gdzie indziej. Są nimi liderzy i całe zespoły projektowe odpowiedzialne za nadsyłane co roku projekty.

Poznaj zespoły nominowane do nagrody głównej w konkursie HR DREAM TEAM 2021!

Niezmiennie ideą konkursu HR DREAM TEAM jest wyróżnienie najbardziej efektywnych zespołów realizujących projekty z obszaru human resources. Ogromnie się cieszymy, że firmy dostrzegają wartość w rozwijaniu kultury organizacyjnej oraz wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie rekrutacji i rozwoju pracowników. Projekty, które otrzymaliśmy w tym roku – w rekordowej liczbie 169 – były pełne kreatywnych i świeżych rozwiązań.