Poznaj 6 zespołów nominowanych do nagrody głównej w konkursie HR DREAM TEAM 2019!

Ideą konkursu HR DREAM TEAM jest promocja najbardziej efektywnych zespołów realizujących projekty z obszaru Human Resources. I właśnie takie zgłoszenia, pełne kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań spłynęły do nas w tym roku.

Umocniło nas to w  przekonaniu jak skutecznie działy HR radzą sobie z wyzwaniami w obszarze pozyskiwania i rozwoju talentów oraz budowania angażującego środowiska pracy. Kapituła konkursu w składzie:

– Grażyna Rzehak, Członek Rady Nadzorczej Grupy Pracuj, Przewodnicząca Kapituły

– Tomasz Miłosz, VP HR & Operations w Hurumgroup

– Zyta Machnicka, CEO Lightness i autorka bloga CandidateExperience.pl

Adam Wielebski, Commercial Director, Board Member eRecruitment Solutions sp. z o.o.

Agnieszka Tryniszewska, Internal Communication & Employer Branding Coordinator, Przedstawicielka firmy Costa Coffee Polska, firmy zwycięskiej w IV edycji konkursu HR DREAM TEAM w kategorii Rozwój talentów w organizacji

– Beata Kotara, HR Manager, Przedstawicielka firmy Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń, firmy zwycięskiej w IV edycji konkursu HR DREAM TEAM w kategorii Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników

miała nie lada wyzwanie, aby spośród wszystkich zespołów wybrać tylko 3 najlepsze HR DREAM TEAM.


Zwycięzców poznamy już 13 czerwca podczas gali HR DAY w Warszawie. Zapraszamy na transmisję online z wręczenia nagród na naszym profilu na Facebooku. Startujemy o godzinie 21:30 -> https://www.facebook.com/Pracuj.pldlaPracodawcow/

Karolina Sapińska
Marketingowiec, pasjonatka mediów społecznościowych. Od ponad 4 lat w Grupie Pracuj z sukcesem prowadzi projekty marketingowe. Wspiera i koordynuje rozwój produktów wizerunkowych, m.in. Festiwal Pracy JOBICON online, Pracuj ADS i Wyróżnienie w aplikacji mobilnej Pracuj.pl. W poprzednich latach organizator działań skierowanych do branży HR, wcześniejsze doświadczenie zdobyła pracując w obsłudze klienta i administracji publicznej. Zainteresowana psychologią społeczną i biznesu, którą wykorzystuje w codziennych obowiązkach. Działaczka społeczna, swoim doświadczeniem dzieli się m.in. w programie edukacyjnym "Uniwersytet Sukcesu".

Zobacz podobne

HR Dream Team 2022 – poznaj laureatów tegorocznej edycji

Za nami kolejna — już ósma — edycja konkursu HR Dream Team. Przedstawiamy zwycięskie projekty w czterech kategoriach!

HR Dream Team 2022 – poznaj nominacje!

Branżowy konkurs HR Dream Team został powołany do życia już niemal dekadę temu – w tym czasie zmianom ulegały jego zasady, przez kapituły poszczególnych edycji przewinęło się wiele znamienitych ekspertek i ekspertów, zgłoszono doń kilkaset HR-owych projektów, odbyły się gale rozdania nagród (stacjonarnie, ale i online’owo) poprzedzone wieloma godzinami obrad. Jedno pozostaje niezmienne: cel konkursu, którym od początku jest docenienie pracowniczek i pracowników branży zarządzania zasobami ludzkimi i efektów ich pracy.

Poznaj tegoroczną kapitułę konkursu HR Dream Team 2022

Przedstawiamy kapitułę tegorocznej edycji konkursu HR Dream Team, która będzie oceniać projekty zgłoszone przez zespoły HR, wytypuje grono nominowanych i finalnie wyłoni zwycięzców edycji A.D. 2022. Do kapituły zaprosiliśmy w tym roku ponownie ekspertki i ekspertów z różnych obszarów – zapraszamy do bliższego poznania sylwetek członkiń i członków naszego jury.

Rusza VIII edycja konkursu HR Dream Team!

Konkurs HR Dream Team od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem zespołów i branży HR. To idealna przestrzeń na docenienie i wyróżnienie projektów małych, średnich i dużych firm.