Rusza VIII edycja konkursu HR Dream Team!

  • today pon, 16 Maj 2022
Konkurs HR Dream Team od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem zespołów i branży HR. To idealna przestrzeń na docenienie i wyróżnienie projektów małych, średnich i dużych firm.

Wśród zgłoszeń w poprzednich latach mogliśmy uhonorować wiele innowacyjnych i ciekawych projektów, które wspierały procesy rekrutacyjne, budowały kulturę organizacyjną czy rozwijały talenty w organizacjach. Dlatego w tym roku postanowiliśmy wyjątkowo dodać jeszcze jedną kategorię dotyczącą wzmacniania zaangażowania zespołów IT, aby móc wspierać pozytywne i skuteczne rozwiązania w tym obszarze.

Konkurs HR Dream Team 2022 to idealna okazja dla firm, aby pochwalić się rezultatem oraz pokazać, jakie projekty przyniosły satysfakcję i przyczyniły się do zadowolenia pracowników czy organizacji. A może Wy chcielibyście podzielić się wiedzą i doświadczeniem, z którego jesteście dumni? Tym bardziej zachęcamy do przesyłania swoich zgłoszeń.


Kategorie konkursowe:

  1. Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów. Przeprowadziliście ciekawą kampanię rekrutacyjną, pozyskując dla swojej organizacji dopasowanych kandydatów? Na każdym etapie rekrutacji dbacie o candidate experience, a może przygotowaliście nowy program onboardingowy? Wyróżniacie się działaniami employer brandingowymi, Waszą korporacyjną zakładką kariery lub formą udziału w targach i imprezach dla kandydatów? Ta kategoria jest właśnie dla Was.
  2. Rozwój talentów w organizacji. Dbacie o rozwój pracowników swojej organizacji? Zaprojektowaliście efektywny system ocen pracowniczych lub prowadzicie wyjątkowy firmowy program talentowy? A może w Waszej organizacji działa skuteczna ścieżka rozwoju pracowników lub niestandardowy program szkoleniowy? Jeśli tak, prześlijcie zgłoszenie właśnie w tej kategorii.
  3. Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników. Korzystacie ze skutecznych narzędzi komunikacji lub przeprowadzacie ciekawe konkursy i akcje angażujące pracowników? Wyróżnia Was wyjątkowa dbałość o poziom satysfakcji i zaangażowania pracowników? A może przygotowaliście ciekawą akcję CSR? Podzielcie się wynikami i pomysłami, zgłaszając projekt tutaj.
  4. Wzmocnienie zaangażowania zespołów IT. Budujecie zaangażowanie swoich pracowników z obszaru IT, którzy charakteryzują się różną dynamiką i seniority oraz potraficie uspójnić ich pracę? Znacie metody zarządzania zespołami rozproszonymi i chcecie się nimi pochwalić? Angażujecie swoich pracowników IT do ciekawych projektów, a tym samym przyczyniacie się do ich chęci pozostania z Wami na dłużej?

W każdej z kategorii nagrodzimy firmy w ramach 3 segmentów. 

Zgłoszenia do konkursu będą podzielone według wielkości firmy per każda kategoria, a kapituła będzie mogła przyznać nagrodę główną lub wyróżnienie w każdym przedziale wielkości:

  • S – do 250 pracowników,
  • M – od 251 do 1000 pracowników,
  • L – 1001 pracowników i więcej.

Kapitułę konkursową w nowej odsłonie przedstawimy już wkrótce!


Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Wypełnij formularz online w wybranej kategorii lub kategoriach (1 projekt = 1 zgłoszenie):


Czekamy na Wasze projekty!

Zgłoś swój zespół już dziś – warto dzielić się dobrymi praktykami i efektywnymi działaniami swojego zespołu oraz organizacji i być w gronie laureatów lub wyróżnionych! Zwycięzcy zdobędą prestiżowy tytuł i statuetkę HR DREAM TEAM 2022 i uznanie branży HR, a nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali online, gdzie przyjrzymy się również bliżej nagrodzonym projektom.

Przedłużamy termin przesyłania zgłoszeń konkursowych
do 2 września 2022 r. do godz. 23:59!

Zobacz podobne

HR Dream Team 2022 – poznaj laureatów tegorocznej edycji

Za nami kolejna — już ósma — edycja konkursu HR Dream Team. Przedstawiamy zwycięskie projekty w czterech kategoriach!

HR Dream Team 2022 – poznaj nominacje!

Branżowy konkurs HR Dream Team został powołany do życia już niemal dekadę temu – w tym czasie zmianom ulegały jego zasady, przez kapituły poszczególnych edycji przewinęło się wiele znamienitych ekspertek i ekspertów, zgłoszono doń kilkaset HR-owych projektów, odbyły się gale rozdania nagród (stacjonarnie, ale i online’owo) poprzedzone wieloma godzinami obrad. Jedno pozostaje niezmienne: cel konkursu, którym od początku jest docenienie pracowniczek i pracowników branży zarządzania zasobami ludzkimi i efektów ich pracy.

Poznaj tegoroczną kapitułę konkursu HR Dream Team 2022

Przedstawiamy kapitułę tegorocznej edycji konkursu HR Dream Team, która będzie oceniać projekty zgłoszone przez zespoły HR, wytypuje grono nominowanych i finalnie wyłoni zwycięzców edycji A.D. 2022. Do kapituły zaprosiliśmy w tym roku ponownie ekspertki i ekspertów z różnych obszarów – zapraszamy do bliższego poznania sylwetek członkiń i członków naszego jury.

Bijące serca organizacji. Zwycięskie zespoły i ich projekty w konkursie HR Dream Team 2021

Zgłoszenia do konkursu HR Dream Team, których przybywa z roku na rok, dotyczą różnych projektów obszaru zarządzania zasobami ludzkimi: rekrutacyjnych, tych budujących zaangażowanie pracowników i kulturę firmy, po rozwojowe. I choć kapituła w trakcie obrad skupia się nad tym, na co poszczególne działania przełożyły się na dobrostan pracowników czy kandydatów, czy były efektywne oraz jaką realizacją mierników ten czy inny projekt mógł się pochwalić, to jednak bohaterowie konkursu kryją się gdzie indziej. Są nimi liderzy i całe zespoły projektowe odpowiedzialne za nadsyłane co roku projekty.