HR DreamTeam

Rusza VIII edycja konkursu HR Dream Team!

Konkurs HR Dream Team od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem zespołów i branży HR. To idealna przestrzeń na docenienie i wyróżnienie projektów małych, średnich i dużych firm.

Wśród zgłoszeń w poprzednich latach mogliśmy uhonorować wiele innowacyjnych i ciekawych projektów, które wspierały procesy rekrutacyjne, budowały kulturę organizacyjną czy rozwijały talenty w organizacjach. Dlatego w tym roku postanowiliśmy wyjątkowo dodać jeszcze jedną kategorię dotyczącą wzmacniania zaangażowania zespołów IT, aby móc wspierać pozytywne i skuteczne rozwiązania w tym obszarze.

Konkurs HR Dream Team 2022 to idealna okazja dla firm, aby pochwalić się rezultatem oraz pokazać, jakie projekty przyniosły satysfakcję i przyczyniły się do zadowolenia pracowników czy organizacji. A może Wy chcielibyście podzielić się wiedzą i doświadczeniem, z którego jesteście dumni? Tym bardziej zachęcamy do przesyłania swoich zgłoszeń.


Kategorie konkursowe:

  1. Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów. Przeprowadziliście ciekawą kampanię rekrutacyjną, pozyskując dla swojej organizacji dopasowanych kandydatów? Na każdym etapie rekrutacji dbacie o candidate experience, a może przygotowaliście nowy program onboardingowy? Wyróżniacie się działaniami employer brandingowymi, Waszą korporacyjną zakładką kariery lub formą udziału w targach i imprezach dla kandydatów? Ta kategoria jest właśnie dla Was.
  2. Rozwój talentów w organizacji. Dbacie o rozwój pracowników swojej organizacji? Zaprojektowaliście efektywny system ocen pracowniczych lub prowadzicie wyjątkowy firmowy program talentowy? A może w Waszej organizacji działa skuteczna ścieżka rozwoju pracowników lub niestandardowy program szkoleniowy? Jeśli tak, prześlijcie zgłoszenie właśnie w tej kategorii.
  3. Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników. Korzystacie ze skutecznych narzędzi komunikacji lub przeprowadzacie ciekawe konkursy i akcje angażujące pracowników? Wyróżnia Was wyjątkowa dbałość o poziom satysfakcji i zaangażowania pracowników? A może przygotowaliście ciekawą akcję CSR? Podzielcie się wynikami i pomysłami, zgłaszając projekt tutaj.
  4. Wzmocnienie zaangażowania zespołów IT. Budujecie zaangażowanie swoich pracowników z obszaru IT, którzy charakteryzują się różną dynamiką i seniority oraz potraficie uspójnić ich pracę? Znacie metody zarządzania zespołami rozproszonymi i chcecie się nimi pochwalić? Angażujecie swoich pracowników IT do ciekawych projektów, a tym samym przyczyniacie się do ich chęci pozostania z Wami na dłużej?

W każdej z kategorii nagrodzimy firmy w ramach 3 segmentów. 

Zgłoszenia do konkursu będą podzielone według wielkości firmy per każda kategoria, a kapituła będzie mogła przyznać nagrodę główną lub wyróżnienie w każdym przedziale wielkości:

  • S – do 250 pracowników,
  • M – od 251 do 1000 pracowników,
  • L – 1001 pracowników i więcej.

Kapitułę konkursową w nowej odsłonie przedstawimy już wkrótce!


Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Wypełnij formularz online w wybranej kategorii lub kategoriach (1 projekt = 1 zgłoszenie):


Czekamy na Wasze projekty!

Zgłoś swój zespół już dziś – warto dzielić się dobrymi praktykami i efektywnymi działaniami swojego zespołu oraz organizacji i być w gronie laureatów lub wyróżnionych! Zwycięzcy zdobędą prestiżowy tytuł i statuetkę HR DREAM TEAM 2022 i uznanie branży HR, a nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali online, gdzie przyjrzymy się również bliżej nagrodzonym projektom.

Przedłużamy termin przesyłania zgłoszeń konkursowych
do 2 września 2022 r. do godz. 23:59!