Konkurs HR Dream Team 2021 wystartował! Czekamy na Wasze zgłoszenia

Ruszyła VII edycja konkursu HR Dream Team, czyli wydarzenia, na które zespoły HR czekają co roku.  Tak, jak w poprzednich edycjach, docenimy najciekawsze i najbardziej innowacyjne projekty, które udało się zrealizować zespołom HR i interdyscyplinarnym.

HR Dream Team to niepowtarzalna okazja, by pochylić się nad nowymi rozwiązaniami w dynamicznie zmieniających się okolicznościach i zaprezentować projekty, nad którymi zespoły pracowały z pełnym poświęceniem.

Kapituła konkursu HR Dream Team 2021

O wyborze tegorocznych zwycięzców zadecyduje Kapituła Konkursowa – liderzy, eksperci i praktycy HR z różnorodnych branż:

  1. Agnieszka Bieniak, przewodnicząca kapituły HR Dream Team i Dyrektor HR w Grupie Pracuj, a także trener, coach i mediator. Wcześniej pracowała na stanowiskach dyrektora HR w spółkach z branż: finansowo – technologicznej, mediowej, technologicznej i retailowej.
  2. Agata Błaszkiewicz, ekspert w dziedzinie human resources z ponad 12-letnim doświadczeniem, obecnie jako dyrektor ds. HR w Colliers International odpowiada za politykę kadrową firmy, jest również mentorką w Fundacji Liderek Biznesu, członkinią think tanku HR Influencers oraz HR for Diversity.
  3. Paulina Basta, HR-owiec z doświadczeniem na kierowniczych stanowiskach w takich międzynarodowych organizacjach jak HP czy IBM, dziś przekłada wiedzę zdobytą w dużych korporacjach na polski grunt. Orędowniczka sprawczego HR-u, autorka popularnego bloga o tematyce HR-owej (paulinabasta.com).
  4. Anna Flis, założycielka Training Designers, Dyrektor Zarządzający w międzynarodowej korporacji General Electric z 17-letnim stażem; ambasadorka programu „Sukces to JA”, mentor w programie Vital Voices Poland Chapter, mentor w programie wsparcia przedsiębiorstw ekonomii społecznej prowadzonej przez „Dobra Robota”. Współautor cyklu warsztatów „Transformacja HR” zakończonych międzynarodową certyfikacją.
  5. Jacek Krajewski, ściśle związany z branżą HR i nowych technologii; pisze artykuły branżowe o tematyce employer branding i budowaniu marki osobistej, aktualnie wspiera menadżerów w realizacji celów biznesowych przy wykorzystaniu grywalizacji.
  6. Maria Mycielska, socjolog, doktor nauk ekonomicznych, od niemal 20 lat specjalizuje się obszarze kultury organizacyjnej i przywództwa. Prowadziła projekty rozwojowe w 16 krajach na świecie, w tym w Indiach, Tajlandii i Chinach. Autorka szeregu publikacji, wśród których znajduje się praca naukowa dotycząca wpływu przywództwa na klimat organizacji.

Tegoroczne kategorie konkursowe

  1. Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów. Przeprowadziliście ciekawą kampanię rekrutacyjną, pozyskując dla swojej organizacji dopasowanych kandydatów? Na każdym etapie rekrutacji dbacie o candidate experience, a może przygotowaliście nowy program onboardingowy? Wyróżniacie się działaniami employer brandingowymi, Waszą korporacyjną zakładką kariery lub formą udziału w targach i imprezach dla kandydatów? Ta kategoria jest właśnie dla Was.
  2. Rozwój talentów w organizacji. Dbacie o rozwój pracowników swojej organizacji? Zaprojektowaliście efektywny system ocen pracowniczych lub prowadzicie wyjątkowy firmowy program talentowy? A może w Waszej organizacji działa skuteczna ścieżka rozwoju pracowników lub niestandardowy program szkoleniowy? Jeśli tak, prześlijcie zgłoszenie właśnie w tej kategorii.
  3. Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników. Korzystacie ze skutecznych narzędzi komunikacji lub przeprowadzacie ciekawe konkursy i akcje angażujące pracowników? Wyróżnia Was wyjątkowa dbałość o poziom satysfakcji i zaangażowania pracowników? A może przygotowaliście ciekawą akcję CSR? Podzielcie się wynikami i pomysłami, zgłaszając projekt tutaj.

Wyrównujemy szanse

Zgłoszenia do konkursu będą podzielone według wielkości firmy per każda kategoria, a kapituła będzie mogła przyznać nagrodę główną lub wyróżnienie w każdym przedziale wielkości fimy: S – do 250 pracowników | M – od 251 do 1000 pracowników | L – 1001 pracowników i więcej. Tytuł HR Dream Team 2021 czeka na zespoły nie tylko z dużych firm, ale też małych i średnich.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? 

Wypełnij formularz online w wybranej kategorii lub kategoriach (1 projekt = 1 zgłoszenie):


Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów    |   wypełnij formularz


Rozwój talentów w organizacji   |   wypełnij formularz


Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników   |   wypełnij formularz


Czekamy na Wasze projekty!

Zgłoś swój zespół już dziś – warto dzielić się dobrymi praktykami i efektywnymi działaniami swojego zespołu i organizacji i być w gronie laureatów lub wyróżnionych!

Przedłużamy zbieranie zgłoszeń do konkursu HR Dream Team do 11 czerwca, do godz. 23:59!

Zwycięzcy zdobędą prestiżowy tytuł i statuetkę HR DREAM TEAM 2021 i uznanie branży human resources, a nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali online, gdzie przyjrzymy się również bliżej nagrodzonym projektom.


Poznaj nasz konkurs i projekty, które podbiły serca jury rok temu   |   pobierz PDF


Regulamin konkursu   |   pobierz regulamin


Masz pytania, potrzebujesz wsparcia?   |   skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] 🙂

Małgorzata Milewska
Jako Event Marketing Specialist w Pracuj.pl. organizuje konferencje Wyzwania HR, konkurs HR Dream Team, czy webinaria z cyklu Akademia Inspiracji. Koordynuje także inne wydarzenia skierowane do branży HR dostarczające inspiracji i wiedzy z zakresu human resources i zarządzania.

Zobacz podobne

HR Dream Team 2022 – poznaj laureatów tegorocznej edycji

Za nami kolejna — już ósma — edycja konkursu HR Dream Team. Przedstawiamy zwycięskie projekty w czterech kategoriach!

HR Dream Team 2022 – poznaj nominacje!

Branżowy konkurs HR Dream Team został powołany do życia już niemal dekadę temu – w tym czasie zmianom ulegały jego zasady, przez kapituły poszczególnych edycji przewinęło się wiele znamienitych ekspertek i ekspertów, zgłoszono doń kilkaset HR-owych projektów, odbyły się gale rozdania nagród (stacjonarnie, ale i online’owo) poprzedzone wieloma godzinami obrad. Jedno pozostaje niezmienne: cel konkursu, którym od początku jest docenienie pracowniczek i pracowników branży zarządzania zasobami ludzkimi i efektów ich pracy.

Poznaj tegoroczną kapitułę konkursu HR Dream Team 2022

Przedstawiamy kapitułę tegorocznej edycji konkursu HR Dream Team, która będzie oceniać projekty zgłoszone przez zespoły HR, wytypuje grono nominowanych i finalnie wyłoni zwycięzców edycji A.D. 2022. Do kapituły zaprosiliśmy w tym roku ponownie ekspertki i ekspertów z różnych obszarów – zapraszamy do bliższego poznania sylwetek członkiń i członków naszego jury.

Rusza VIII edycja konkursu HR Dream Team!

Konkurs HR Dream Team od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem zespołów i branży HR. To idealna przestrzeń na docenienie i wyróżnienie projektów małych, średnich i dużych firm.