HR DREAM TEAM 2020 – czekamy na Was!

Wystartowała VI edycja konkursu HR Dream Team!

 

Konkurs HR DREAM TEAM to ukoronowanie najciekawszych, najodważniejszych i najbardziej skutecznych projektów zrealizowanych przez zespoły – zarówno HR-owe, jak i interdyscyplinarne. To także prezentacja najlepszych praktyk oraz papierek lakmusowy najnowszych trendów.

 

Jeśli zrealizowaliście na wewnętrzne potrzeby swojej organizacji ciekawy projekt i chcecie się nim pochwalić, lub po prostu lubicie dzielić się wiedzą i  doświadczeniem – zapraszamy Wasz zespół do VI edycji konkursu HR DREAM TEAM!

 

Firmy mogą zgłaszać projekty w trzech kategoriach:

I. Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów

Przeprowadziliście ciekawą kampanię rekrutacyjną, pozyskując dla swojej organizacji dopasowanych kandydatów? Na każdym etapie rekrutacji dbacie o Candidate Experience, a może przygotowaliście nowy program onboardingowy? Wyróżniacie się działaniami employer brandingowymi, Waszą korporacyjną zakładką kariery lub formą udziału w targach i imprezach dla kandydatów?

II. Rozwój talentów w organizacji

Dbacie o rozwój pracowników swojej organizacji? Zaprojektowaliście efektywny system ocen pracowniczych lub prowadzicie wyjątkowy firmowy program talentowy? A może w Waszej organizacji działa skuteczna ścieżka rozwoju pracowników lub niestandardowy program szkoleniowy?

III. Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników

Korzystacie ze skutecznych narzędzi komunikacji lub przeprowadzacie ciekawe konkursy i akcje angażujące pracowników? Wyróżnia Was wyjątkowa dbałość o poziom satysfakcji i zaangażowania pracowników? A może przygotowaliście ciekawą akcje CSR?

Uwaga! Według nowej zasady konkursowej, zgłoszenia będą rozróżniane według wielkości firm:

  • S – do 250 pracowników,
  • M – od 251 do 1000 pracowników,
  • L – 1001 pracowników i więcej.


Aby wziąć udział w Konkursie wystarczy wypełnić formularz online:

 

Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów
.

Rozwój talentów w organizacji
.

Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników
.


Uwaga! Przedłużamy termin na przesyłanie zgłoszeń.
Czekamy na nie do 4 maja 2020 r., do godziny 23:59!

 

O wyborze HR Dream Team zadecyduje Kapituła Konkursowa – uznani liderzy i eksperci opinii z różnorodnych branż.

Na zwycięzców czeka prestiżowy tytuł „HR DREAM TEAM 2020”, uznanie branży Human Resources, obecność na gali wręczenia nagród, promocja zwycięskiego zespołu na platformie www.wyzwaniahr.pl i w social media oraz dyplom i statuetka.

 

Partnerem tegorocznej edycji konkursu jest eRecruiter, najczęściej wykorzystywana w Polsce platforma do zarządzania rekrutacjami, wspierająca na co dzień tysiące rekruterów w pozyskiwaniu aplikacji, komunikacji z kandydatami i współpracy z biznesem w jednym miejscu. System zabezpiecza i przetwarza dane kandydatów na każdym etapie procesu rekrutacyjnego zgodnie z wymogami RODO.


Termin uroczystej gali wręczenia nagród zostanie podany w późniejszym terminie.

Stań wraz z zespołem na podium – zapraszamy do konkursu!

 

Poznaj nasz konkurs – kliknij po więcej informacji!

 Regulamin konkursu

.

Część 1. ebooka opisującego najlepsze HR-owe projekty 2019 już dostępna!

 

POBIERZ

Kaja Pryczkowska
Marketingowiec, w Pracuj.pl od kilku lat odpowiada za budowanie wyjątkowych doświadczeń klientów z branży HR, projektując dla nich zarówno małe niespodzianki, jak i duże wydarzenia (HR Day, Wyzwania HR). Opiekun cyklu webinarów Akademia Inspiracji oraz koordynator konkursu HR Dream Team. Prywatnie miłośniczka języka hiszpańskiego.

Zobacz podobne

HR Dream Team 2022 – poznaj laureatów tegorocznej edycji

Za nami kolejna — już ósma — edycja konkursu HR Dream Team. Przedstawiamy zwycięskie projekty w czterech kategoriach!

HR Dream Team 2022 – poznaj nominacje!

Branżowy konkurs HR Dream Team został powołany do życia już niemal dekadę temu – w tym czasie zmianom ulegały jego zasady, przez kapituły poszczególnych edycji przewinęło się wiele znamienitych ekspertek i ekspertów, zgłoszono doń kilkaset HR-owych projektów, odbyły się gale rozdania nagród (stacjonarnie, ale i online’owo) poprzedzone wieloma godzinami obrad. Jedno pozostaje niezmienne: cel konkursu, którym od początku jest docenienie pracowniczek i pracowników branży zarządzania zasobami ludzkimi i efektów ich pracy.

Poznaj tegoroczną kapitułę konkursu HR Dream Team 2022

Przedstawiamy kapitułę tegorocznej edycji konkursu HR Dream Team, która będzie oceniać projekty zgłoszone przez zespoły HR, wytypuje grono nominowanych i finalnie wyłoni zwycięzców edycji A.D. 2022. Do kapituły zaprosiliśmy w tym roku ponownie ekspertki i ekspertów z różnych obszarów – zapraszamy do bliższego poznania sylwetek członkiń i członków naszego jury.

Rusza VIII edycja konkursu HR Dream Team!

Konkurs HR Dream Team od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem zespołów i branży HR. To idealna przestrzeń na docenienie i wyróżnienie projektów małych, średnich i dużych firm.