HR DREAM TEAM 2020 – czekamy na Was!

Wystartowała VI edycja konkursu HR Dream Team!

 

Konkurs HR DREAM TEAM to ukoronowanie najciekawszych, najodważniejszych i najbardziej skutecznych projektów zrealizowanych przez zespoły – zarówno HR-owe, jak i interdyscyplinarne. To także prezentacja najlepszych praktyk oraz papierek lakmusowy najnowszych trendów.

 

Jeśli zrealizowaliście na wewnętrzne potrzeby swojej organizacji ciekawy projekt i chcecie się nim pochwalić, lub po prostu lubicie dzielić się wiedzą i  doświadczeniem – zapraszamy Wasz zespół do VI edycji konkursu HR DREAM TEAM!

 

Firmy mogą zgłaszać projekty w trzech kategoriach:

I. Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów

Przeprowadziliście ciekawą kampanię rekrutacyjną, pozyskując dla swojej organizacji dopasowanych kandydatów? Na każdym etapie rekrutacji dbacie o Candidate Experience, a może przygotowaliście nowy program onboardingowy? Wyróżniacie się działaniami employer brandingowymi, Waszą korporacyjną zakładką kariery lub formą udziału w targach i imprezach dla kandydatów?

II. Rozwój talentów w organizacji

Dbacie o rozwój pracowników swojej organizacji? Zaprojektowaliście efektywny system ocen pracowniczych lub prowadzicie wyjątkowy firmowy program talentowy? A może w Waszej organizacji działa skuteczna ścieżka rozwoju pracowników lub niestandardowy program szkoleniowy?

III. Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników

Korzystacie ze skutecznych narzędzi komunikacji lub przeprowadzacie ciekawe konkursy i akcje angażujące pracowników? Wyróżnia Was wyjątkowa dbałość o poziom satysfakcji i zaangażowania pracowników? A może przygotowaliście ciekawą akcje CSR?

Uwaga! Według nowej zasady konkursowej, zgłoszenia będą rozróżniane według wielkości firm:

  • S – do 250 pracowników,
  • M – od 251 do 1000 pracowników,
  • L – 1001 pracowników i więcej.


Aby wziąć udział w Konkursie wystarczy wypełnić formularz online:

 

Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów
.

Rozwój talentów w organizacji
.

Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników
.


Uwaga! Przedłużamy termin na przesyłanie zgłoszeń.
Czekamy na nie do 4 maja 2020 r., do godziny 23:59!

 

O wyborze HR Dream Team zadecyduje Kapituła Konkursowa – uznani liderzy i eksperci opinii z różnorodnych branż.

Na zwycięzców czeka prestiżowy tytuł „HR DREAM TEAM 2020”, uznanie branży Human Resources, obecność na gali wręczenia nagród, promocja zwycięskiego zespołu na platformie www.wyzwaniahr.pl i w social media oraz dyplom i statuetka.

 

Partnerem tegorocznej edycji konkursu jest eRecruiter, najczęściej wykorzystywana w Polsce platforma do zarządzania rekrutacjami, wspierająca na co dzień tysiące rekruterów w pozyskiwaniu aplikacji, komunikacji z kandydatami i współpracy z biznesem w jednym miejscu. System zabezpiecza i przetwarza dane kandydatów na każdym etapie procesu rekrutacyjnego zgodnie z wymogami RODO.


Termin uroczystej gali wręczenia nagród zostanie podany w późniejszym terminie.

Stań wraz z zespołem na podium – zapraszamy do konkursu!

 

Poznaj nasz konkurs – kliknij po więcej informacji!

 Regulamin konkursu

.

Część 1. ebooka opisującego najlepsze HR-owe projekty 2019 już dostępna!

 

POBIERZ

Kaja Pryczkowska
Marketingowiec, w Pracuj.pl od kilku lat odpowiada za budowanie wyjątkowych doświadczeń klientów z branży HR, projektując dla nich zarówno małe niespodzianki, jak i duże wydarzenia (HR Day, Wyzwania HR). Opiekun cyklu webinarów Akademia Inspiracji oraz koordynator konkursu HR Dream Team. Prywatnie miłośniczka języka hiszpańskiego.

Zobacz podobne

Poznaj tegoroczną kapitułę konkursu HR Dream Team 2022

Przedstawiamy kapitułę tegorocznej edycji konkursu HR Dream Team, która będzie oceniać projekty zgłoszone przez zespoły HR, wytypuje grono nominowanych i finalnie wyłoni zwycięzców edycji A.D. 2022. Do kapituły zaprosiliśmy w tym roku ponownie ekspertki i ekspertów z różnych obszarów – zapraszamy do bliższego poznania sylwetek członkiń i członków naszego jury.

Rusza VIII edycja konkursu HR Dream Team!

Konkurs HR Dream Team od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem zespołów i branży HR. To idealna przestrzeń na docenienie i wyróżnienie projektów małych, średnich i dużych firm.

Bijące serca organizacji. Zwycięskie zespoły i ich projekty w konkursie HR Dream Team 2021

Zgłoszenia do konkursu HR Dream Team, których przybywa z roku na rok, dotyczą różnych projektów obszaru zarządzania zasobami ludzkimi: rekrutacyjnych, tych budujących zaangażowanie pracowników i kulturę firmy, po rozwojowe. I choć kapituła w trakcie obrad skupia się nad tym, na co poszczególne działania przełożyły się na dobrostan pracowników czy kandydatów, czy były efektywne oraz jaką realizacją mierników ten czy inny projekt mógł się pochwalić, to jednak bohaterowie konkursu kryją się gdzie indziej. Są nimi liderzy i całe zespoły projektowe odpowiedzialne za nadsyłane co roku projekty.

Poznaj zespoły nominowane do nagrody głównej w konkursie HR DREAM TEAM 2021!

Niezmiennie ideą konkursu HR DREAM TEAM jest wyróżnienie najbardziej efektywnych zespołów realizujących projekty z obszaru human resources. Ogromnie się cieszymy, że firmy dostrzegają wartość w rozwijaniu kultury organizacyjnej oraz wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie rekrutacji i rozwoju pracowników. Projekty, które otrzymaliśmy w tym roku – w rekordowej liczbie 169 – były pełne kreatywnych i świeżych rozwiązań.