HR DREAM TEAM 2019 czekamy na Was!

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i zgłaszanie projektów do konkursu HR DREAM TEAM 2019! Dnia 25.04.2019 r. o godzinie 23:59 zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń.

Rozesłanie informacji zwrotnej do Zgłaszających prześlemy do 5 czerwca 2019 r.

Jubileuszowa V edycja konkursu HR Dream Team wystartowała!

 

Konkurs HR DREAM TEAM to ukoronowanie najciekawszych, najodważniejszych i najbardziej skutecznych programów zrealizowanych przez zespoły HR – lecz nie tylko – w dużych organizacjach. To także prezentacja najlepszych praktyk oraz papierek lakmusowy najnowszych trendów.

Czy zrealizowaliście na wewnętrzne potrzeby swojej organizacji ciekawe projekty i chcecie się nimi pochwalić? Lubicie dzielić się wiedzą i  doświadczeniem? Jeśli tak, to zapraszamy Wasz zespół do V edycji konkursu HR DREAM TEAM.

Firmy mogą zgłaszać projekty w trzech kategoriach:

I Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów

Przeprowadziłeś ciekawą kampanię rekrutacyjną, pozyskując dla swojej organizacji dopasowanych kandydatów? Dbasz o Candidate Experience na każdym etapie rekrutacji lub przygotowałeś nową politykę onboardingową? A może wyróżniasz się działaniami employer brandingowymi, zakładką kariery lub bierzesz udział w targach i imprezach dla kandydatów?

II Rozwój talentów w organizacji

Dbasz o rozwój ludzi w swojej organizacji? Zaprojektowałeś efektywny system ocen pracowniczych lub prowadzisz firmowy program talentowy? A może w Twojej organizacji działa skuteczna ścieżka rozwoju pracowników lub program szkoleniowy?

III Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników

Korzystasz ze skutecznych narzędzi komunikacji lub przeprowadzasz ciekawe konkursy i akcje angażujące pracowników? Dbasz o poziom satysfakcji i zaangażowania pracowników? A może przygotowałeś ciekawą akcje CSR?

By wziąć udział w Konkursie wystarczy wypełnić formularz online:

Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów

Rozwój talentów w organizacji

Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników


Na zgłoszenia czekamy do 25 kwietnia 2019 r., do godziny 23:59!

 

O wyborze HR Dream Team zadecyduje Kapituła Konkursowa – uznani liderzy i eksperci opinii z branży Human Resources pod przewodnictwem Grażyny Rzehak, Chief People Officer i członka zarządu Grupy Pracuj.

Na zwycięzców czeka prestiżowy tytuł „HR DREAM TEAM”, uznanie branży human resources, obecność na gali HR DAY 13 czerwca 2019 r., zaproszenie do kapituły konkursu w kolejnej edycji oraz wyjątkowe nagrody integrujące całe zespoły.

 

Partnerem tegorocznej edycji jest eRecruiter, najczęściej wykorzystywana w Polsce platforma do zarządzania rekrutacjami, wspierająca na co dzień tysiące rekruterów w pozyskiwaniu aplikacji, komunikacji z kandydatami i współpracy z biznesem w jednym miejscu. System zabezpiecza i przetwarza dane kandydatów na każdym etapie procesu rekrutacyjnego zgodnie z wymogami RODO.


Uroczysta Gala i ceremonia wręczenia statuetek oraz wyróżnień odbędzie się 13 czerwca 2019 roku podczas Ogólnopolskiego Dnia Pracowników HR „HR-Day”.


Stań wraz z zespołem na podium – z
apraszamy do konkursu!

 

 Regulamin Konkursu

 

Poznaj nasz konkurs – kliknij po więcej informacji!

 

 

EBOOK najlepsze HR-owe projekty 2018 – już dostępny!

POBIERZ

Karolina Sapińska
Marketingowiec, pasjonatka mediów społecznościowych. Od ponad 4 lat w Grupie Pracuj z sukcesem prowadzi projekty marketingowe. Wspiera i koordynuje rozwój produktów wizerunkowych, m.in. Festiwal Pracy JOBICON online, Pracuj ADS i Wyróżnienie w aplikacji mobilnej Pracuj.pl. W poprzednich latach organizator działań skierowanych do branży HR, wcześniejsze doświadczenie zdobyła pracując w obsłudze klienta i administracji publicznej. Zainteresowana psychologią społeczną i biznesu, którą wykorzystuje w codziennych obowiązkach. Działaczka społeczna, swoim doświadczeniem dzieli się m.in. w programie edukacyjnym "Uniwersytet Sukcesu".

Zobacz podobne

HR Dream Team 2022 – poznaj laureatów tegorocznej edycji

Za nami kolejna — już ósma — edycja konkursu HR Dream Team. Przedstawiamy zwycięskie projekty w czterech kategoriach!

HR Dream Team 2022 – poznaj nominacje!

Branżowy konkurs HR Dream Team został powołany do życia już niemal dekadę temu – w tym czasie zmianom ulegały jego zasady, przez kapituły poszczególnych edycji przewinęło się wiele znamienitych ekspertek i ekspertów, zgłoszono doń kilkaset HR-owych projektów, odbyły się gale rozdania nagród (stacjonarnie, ale i online’owo) poprzedzone wieloma godzinami obrad. Jedno pozostaje niezmienne: cel konkursu, którym od początku jest docenienie pracowniczek i pracowników branży zarządzania zasobami ludzkimi i efektów ich pracy.

Poznaj tegoroczną kapitułę konkursu HR Dream Team 2022

Przedstawiamy kapitułę tegorocznej edycji konkursu HR Dream Team, która będzie oceniać projekty zgłoszone przez zespoły HR, wytypuje grono nominowanych i finalnie wyłoni zwycięzców edycji A.D. 2022. Do kapituły zaprosiliśmy w tym roku ponownie ekspertki i ekspertów z różnych obszarów – zapraszamy do bliższego poznania sylwetek członkiń i członków naszego jury.

Rusza VIII edycja konkursu HR Dream Team!

Konkurs HR Dream Team od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem zespołów i branży HR. To idealna przestrzeń na docenienie i wyróżnienie projektów małych, średnich i dużych firm.