HR DREAM TEAM 2020 – czekamy na Was!

Wystartowała VI edycja konkursu HR Dream Team!

 
Konkurs HR DREAM TEAM to ukoronowanie najciekawszych, najodważniejszych i najbardziej skutecznych projektów zrealizowanych przez zespoły - zarówno HR-owe, jak i interdyscyplinarne. To także prezentacja najlepszych praktyk oraz papierek lakmusowy najnowszych trendów.   Jeśli zrealizowaliście na wewnętrzne potrzeby swojej organizacji ciekawy projekt i chcecie się nim pochwalić, lub po prostu lubicie dzielić się wiedzą i  doświadczeniem - zapraszamy Wasz zespół do VI edycji konkursu HR DREAM TEAM!   Firmy mogą zgłaszać projekty w trzech kategoriach:

I. Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów

Przeprowadziliście ciekawą kampanię rekrutacyjną, pozyskując dla swojej organizacji dopasowanych kandydatów? Na każdym etapie rekrutacji dbacie o Candidate Experience, a może przygotowaliście nowy program onboardingowy? Wyróżniacie się działaniami employer brandingowymi, Waszą korporacyjną zakładką kariery lub formą udziału w targach i imprezach dla kandydatów?

II. Rozwój talentów w organizacji

Dbacie o rozwój pracowników swojej organizacji? Zaprojektowaliście efektywny system ocen pracowniczych lub prowadzicie wyjątkowy firmowy program talentowy? A może w Waszej organizacji działa skuteczna ścieżka rozwoju pracowników lub niestandardowy program szkoleniowy?

III. Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników

Korzystacie ze skutecznych narzędzi komunikacji lub przeprowadzacie ciekawe konkursy i akcje angażujące pracowników? Wyróżnia Was wyjątkowa dbałość o poziom satysfakcji i zaangażowania pracowników? A może przygotowaliście ciekawą akcje CSR?

Uwaga! Według nowej zasady konkursowej, zgłoszenia będą rozróżniane według wielkości firm:
  • S – do 250 pracowników,
  • M – od 251 do 1000 pracowników,
  • L – 1001 pracowników i więcej.

Aby wziąć udział w Konkursie wystarczy wypełnić formularz online:

 

Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów .

Rozwój talentów w organizacji .

Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników .

Uwaga! Przedłużamy termin na przesyłanie zgłoszeń. Czekamy na nie do 4 maja 2020 r., do godziny 23:59!

  O wyborze HR Dream Team zadecyduje Kapituła Konkursowa - uznani liderzy i eksperci opinii z różnorodnych branż. Na zwycięzców czeka prestiżowy tytuł „HR DREAM TEAM 2020”, uznanie branży Human Resources, obecność na gali wręczenia nagród, promocja zwycięskiego zespołu na platformie www.wyzwaniahr.pl i w social media oraz dyplom i statuetka.   Partnerem tegorocznej edycji konkursu jest eRecruiter, najczęściej wykorzystywana w Polsce platforma do zarządzania rekrutacjami, wspierająca na co dzień tysiące rekruterów w pozyskiwaniu aplikacji, komunikacji z kandydatami i współpracy z biznesem w jednym miejscu. System zabezpiecza i przetwarza dane kandydatów na każdym etapie procesu rekrutacyjnego zgodnie z wymogami RODO.

Termin uroczystej gali wręczenia nagród zostanie podany w późniejszym terminie.

Stań wraz z zespołem na podium - zapraszamy do konkursu!

 

Poznaj nasz konkurs - kliknij po więcej informacji!

 Regulamin konkursu

.

Część 1. ebooka opisującego najlepsze HR-owe projekty 2019 już dostępna!

 

POBIERZ

Kaja Pryczkowska
Marketingowiec, w Pracuj.pl od kilku lat odpowiada za budowanie wyjątkowych doświadczeń klientów z branży HR, projektując dla nich zarówno małe niespodzianki, jak i duże wydarzenia (HR Day, Wyzwania HR). Opiekun cyklu webinarów Akademia Inspiracji oraz koordynator konkursu HR Dream Team. Prywatnie miłośniczka języka hiszpańskiego.

Zobacz podobne

HR Dream Team 2020. Zespoły HR-marzeń wybrane!

Ideą przyświecającą konkursowi HR Dream Team była i jest promocja najbardziej efektywnych zespołów realizujących HR-owe projekty. W tym roku, w turbulentnym czasie, do konkursu zgłosiło się i stanęło w szranki wiele „dream teamów”, nadsyłając i poddając ocenie kapituły 160 projektów, pełnych kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań.

HR Dream Team 2020. Już 5 października poznamy zwycięzców konkursu!

VI edycja konkursu HR DREAM TEAM wciąż trwa. Nominowane zespoły z niecierpliwością oczekują na werdykt, a Kapituła konkursowa w składzie: Agnieszka Bieniak, Dyrektor HR w Grupie Pracuj, Przewodnicząca Kapituły, Katarzyna Cymerman, Dyrektor ds. HR w Microsoft, Aleksandra Trapp, Head of Culture and Trends w infuture.institute, Andrzej Borczyk, Dyrektor Personalny i Członek Zarządu w Grupie Żywiec, Katarzyna Turska, Dyrektor HR Sodexo Benefits and Rewards Services Polska – ma nie lada wyzwanie, aby spośród wszystkich zespołów wybrać te, które zdobędą wyróżnienia w tegorocznej edycji rywalizacji! Po pierwszych emocjonujących obradach udało się wyłonić firmy nominowane do zdobycia nagrody głównej.

Poznaj zespoły nominowane do nagrody głównej w konkursie HR DREAM TEAM 2020!

Ideą konkursu HR DREAM TEAM jest promocja najbardziej efektywnych zespołów realizujących projekty z obszaru Human Resources. Prawie 160 takich zgłoszeń, pełnych kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań spłynęło do nas w tym roku. Za wszystkie przesłane projekty dziękujemy!

Poznaj kapitułę HR Dream Team 2020!

W tegorocznej edycji konkursu doceniającego pracę i projekty zespołów HR napłynęło rekordowo dużo zgłoszeń – najwięcej w kilkuletniej historii HR Dream Team. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich członków kapituły, która w tym roku wyłoni grono zwycięzców.