HR DREAM TEAM 2019 czekamy na Was!

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i zgłaszanie projektów do konkursu HR DREAM TEAM 2019! Dnia 25.04.2019 r. o godzinie 23:59 zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń.

Rozesłanie informacji zwrotnej do Zgłaszających prześlemy do 5 czerwca 2019 r.

Jubileuszowa V edycja konkursu HR Dream Team wystartowała!

 

Konkurs HR DREAM TEAM to ukoronowanie najciekawszych, najodważniejszych i najbardziej skutecznych programów zrealizowanych przez zespoły HR – lecz nie tylko – w dużych organizacjach. To także prezentacja najlepszych praktyk oraz papierek lakmusowy najnowszych trendów.

Czy zrealizowaliście na wewnętrzne potrzeby swojej organizacji ciekawe projekty i chcecie się nimi pochwalić? Lubicie dzielić się wiedzą i  doświadczeniem? Jeśli tak, to zapraszamy Wasz zespół do V edycji konkursu HR DREAM TEAM.

Firmy mogą zgłaszać projekty w trzech kategoriach:

I Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów

Przeprowadziłeś ciekawą kampanię rekrutacyjną, pozyskując dla swojej organizacji dopasowanych kandydatów? Dbasz o Candidate Experience na każdym etapie rekrutacji lub przygotowałeś nową politykę onboardingową? A może wyróżniasz się działaniami employer brandingowymi, zakładką kariery lub bierzesz udział w targach i imprezach dla kandydatów?

II Rozwój talentów w organizacji

Dbasz o rozwój ludzi w swojej organizacji? Zaprojektowałeś efektywny system ocen pracowniczych lub prowadzisz firmowy program talentowy? A może w Twojej organizacji działa skuteczna ścieżka rozwoju pracowników lub program szkoleniowy?

III Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników

Korzystasz ze skutecznych narzędzi komunikacji lub przeprowadzasz ciekawe konkursy i akcje angażujące pracowników? Dbasz o poziom satysfakcji i zaangażowania pracowników? A może przygotowałeś ciekawą akcje CSR?

By wziąć udział w Konkursie wystarczy wypełnić formularz online:

Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów

Rozwój talentów w organizacji

Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników


Na zgłoszenia czekamy do 25 kwietnia 2019 r., do godziny 23:59!

 

O wyborze HR Dream Team zadecyduje Kapituła Konkursowa – uznani liderzy i eksperci opinii z branży Human Resources pod przewodnictwem Grażyny Rzehak, Chief People Officer i członka zarządu Grupy Pracuj.

Na zwycięzców czeka prestiżowy tytuł „HR DREAM TEAM”, uznanie branży human resources, obecność na gali HR DAY 13 czerwca 2019 r., zaproszenie do kapituły konkursu w kolejnej edycji oraz wyjątkowe nagrody integrujące całe zespoły.

 

Partnerem tegorocznej edycji jest eRecruiter, najczęściej wykorzystywana w Polsce platforma do zarządzania rekrutacjami, wspierająca na co dzień tysiące rekruterów w pozyskiwaniu aplikacji, komunikacji z kandydatami i współpracy z biznesem w jednym miejscu. System zabezpiecza i przetwarza dane kandydatów na każdym etapie procesu rekrutacyjnego zgodnie z wymogami RODO.


Uroczysta Gala i ceremonia wręczenia statuetek oraz wyróżnień odbędzie się 13 czerwca 2019 roku podczas Ogólnopolskiego Dnia Pracowników HR „HR-Day”.


Stań wraz z zespołem na podium – z
apraszamy do konkursu!

 

 Regulamin Konkursu

 

Poznaj nasz konkurs – kliknij po więcej informacji!

 

 

EBOOK najlepsze HR-owe projekty 2018 – już dostępny!

POBIERZ

Karolina Sapińska
Marketingowiec, pasjonatka mediów społecznościowych. Od ponad 4 lat w Grupie Pracuj z sukcesem prowadzi projekty marketingowe. Wspiera i koordynuje rozwój produktów wizerunkowych, m.in. Festiwal Pracy JOBICON online, Pracuj ADS i Wyróżnienie w aplikacji mobilnej Pracuj.pl. W poprzednich latach organizator działań skierowanych do branży HR, wcześniejsze doświadczenie zdobyła pracując w obsłudze klienta i administracji publicznej. Zainteresowana psychologią społeczną i biznesu, którą wykorzystuje w codziennych obowiązkach. Działaczka społeczna, swoim doświadczeniem dzieli się m.in. w programie edukacyjnym "Uniwersytet Sukcesu".

Zobacz podobne

Poznaj tegoroczną kapitułę konkursu HR Dream Team 2022

Przedstawiamy kapitułę tegorocznej edycji konkursu HR Dream Team, która będzie oceniać projekty zgłoszone przez zespoły HR, wytypuje grono nominowanych i finalnie wyłoni zwycięzców edycji A.D. 2022. Do kapituły zaprosiliśmy w tym roku ponownie ekspertki i ekspertów z różnych obszarów – zapraszamy do bliższego poznania sylwetek członkiń i członków naszego jury.

Rusza VIII edycja konkursu HR Dream Team!

Konkurs HR Dream Team od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem zespołów i branży HR. To idealna przestrzeń na docenienie i wyróżnienie projektów małych, średnich i dużych firm.

Bijące serca organizacji. Zwycięskie zespoły i ich projekty w konkursie HR Dream Team 2021

Zgłoszenia do konkursu HR Dream Team, których przybywa z roku na rok, dotyczą różnych projektów obszaru zarządzania zasobami ludzkimi: rekrutacyjnych, tych budujących zaangażowanie pracowników i kulturę firmy, po rozwojowe. I choć kapituła w trakcie obrad skupia się nad tym, na co poszczególne działania przełożyły się na dobrostan pracowników czy kandydatów, czy były efektywne oraz jaką realizacją mierników ten czy inny projekt mógł się pochwalić, to jednak bohaterowie konkursu kryją się gdzie indziej. Są nimi liderzy i całe zespoły projektowe odpowiedzialne za nadsyłane co roku projekty.

Poznaj zespoły nominowane do nagrody głównej w konkursie HR DREAM TEAM 2021!

Niezmiennie ideą konkursu HR DREAM TEAM jest wyróżnienie najbardziej efektywnych zespołów realizujących projekty z obszaru human resources. Ogromnie się cieszymy, że firmy dostrzegają wartość w rozwijaniu kultury organizacyjnej oraz wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie rekrutacji i rozwoju pracowników. Projekty, które otrzymaliśmy w tym roku – w rekordowej liczbie 169 – były pełne kreatywnych i świeżych rozwiązań.