HR DREAM TEAM 2016 poszukiwany!

  • today śr, 13 Kwi 2016
Jeśli zrealizowaliście ciekawe projekty, którymi chcecie się pochwalić, lubicie dzielić się wiedzą, doświadczeniem, a rywalizacja jest dla Was ciekawym wyzwaniem – to zapraszamy Wasz zespół do II edycji konkursu „HR DREAM TEAM”.

Istotą konkursu jest docenienie skutecznych zespołów HR-owych i interdyscyplinarnych (max. 10-osobowych) oraz promocja najlepszych praktyk i inspiracji, które posłużą dalszemu rozwojowi branży human resources.

Firmy mogą zgłaszać projekty w dwóch kategoriach:

  • Candidate Experience Management (Zarządzanie doświadczeniami kandydatów),
  • Employee Experience Management (Zarządzanie doświadczeniami pracowników).

 

By wziąć udział w Konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj (formularz zgłoszeniowy HR DREAM TEAM 2016) i przesłać go wraz z załącznikami na adres [email protected]

Na zgłoszenia czekamy do 15 maja 2016.

O wyborze HR Dream Team zadecyduje Kapituła Konkursowa. Sześć uznanych ekspertek i liderek opinii z branży Human Resources – Ewa Korecka (FlexHR), Zyta Machnicka (Lightness), Aleksandra Radziewska (Magazyn Rekruter), Daria Siwka (BardzoHR), Tina Sobocińska (Schneider Electric), pod przewodnictwem redaktor naczelnej magazynu Personel i Zarządzanie Ewy Walendy.

 

Na zwycięzców czeka prestiżowy tytuł „HR DREAM TEAM”, uznanie branży human resources oraz wyjątkowe nagrody integrujące całe zespoły.

 

 

Do tegorocznej edycji HR Dream Team dołączyli też dwaj nowi partnerzy, którzy ufundują nagrody specjalne w konkursie:

New_eRecruiter_on_white(www.erecruiter.pl) – Przyjazny system do rekrutacji – partner kategorii Candidate Experience Management,

 

Emplo_logo_RGB-01(www.emplo.com) – platforma SaaS, umożliwiająca firmom zbudowanie angażującego środowiska pracy –  partner kategorii Employee Experience Management.

 

 

Uroczysta Gala i ceremonia wręczenia statuetek oraz wyróżnień odbędzie się 8 czerwca 2016 roku podczas Ogólnopolskiego Dnia Pracowników HR „HR-Day”

Zapraszamy do konkursu!

 

REGULAMIN KONKURSU HR DREAM TEAM 2016

 

PATRONI MEDIALNI:

HR-News-mini       Osoby-zasoby-144x50    logo_presonel_i_zarz¦ůdzanie-124x50

 

Zobacz podobne

Poznaj tegoroczną kapitułę konkursu HR Dream Team 2022

Przedstawiamy kapitułę tegorocznej edycji konkursu HR Dream Team, która będzie oceniać projekty zgłoszone przez zespoły HR, wytypuje grono nominowanych i finalnie wyłoni zwycięzców edycji A.D. 2022. Do kapituły zaprosiliśmy w tym roku ponownie ekspertki i ekspertów z różnych obszarów – zapraszamy do bliższego poznania sylwetek członkiń i członków naszego jury.

Rusza VIII edycja konkursu HR Dream Team!

Konkurs HR Dream Team od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem zespołów i branży HR. To idealna przestrzeń na docenienie i wyróżnienie projektów małych, średnich i dużych firm.

Bijące serca organizacji. Zwycięskie zespoły i ich projekty w konkursie HR Dream Team 2021

Zgłoszenia do konkursu HR Dream Team, których przybywa z roku na rok, dotyczą różnych projektów obszaru zarządzania zasobami ludzkimi: rekrutacyjnych, tych budujących zaangażowanie pracowników i kulturę firmy, po rozwojowe. I choć kapituła w trakcie obrad skupia się nad tym, na co poszczególne działania przełożyły się na dobrostan pracowników czy kandydatów, czy były efektywne oraz jaką realizacją mierników ten czy inny projekt mógł się pochwalić, to jednak bohaterowie konkursu kryją się gdzie indziej. Są nimi liderzy i całe zespoły projektowe odpowiedzialne za nadsyłane co roku projekty.

Poznaj zespoły nominowane do nagrody głównej w konkursie HR DREAM TEAM 2021!

Niezmiennie ideą konkursu HR DREAM TEAM jest wyróżnienie najbardziej efektywnych zespołów realizujących projekty z obszaru human resources. Ogromnie się cieszymy, że firmy dostrzegają wartość w rozwijaniu kultury organizacyjnej oraz wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie rekrutacji i rozwoju pracowników. Projekty, które otrzymaliśmy w tym roku – w rekordowej liczbie 169 – były pełne kreatywnych i świeżych rozwiązań.