Wyzwania HR Online
już za 17 dni 5 godzin. Nie przegap
Partnerem merytorycznym serwisu jest: logo-pracuj
Brunch z Wyzwaniami HR: Wrocław 3 grudnia 2019 r.

Brunche z Wyzwaniami HR to cykl kameralnych spotkań w HR-owym gronie, gdzie wspólnie z praktykami human resources i zaproszonymi ekspertami pochylamy się nad ważnymi, z punktu widzenia zmieniającego się rynku pracy, zagadnieniami związanymi z rekrutacją.

Podczas brunchu przyjrzeliśmy się obszarom:


  1. Jak dbać o motywację pracowników IT? Wiedzą i swoim spojrzeniem na temat dzieliła się Joanna Toboła-Pieńczak.
  2. Przykładowa propozycja schematu omówienia stanowiska na przykładzie programisty Java . Perspektywą podzielił się Michał Kupisiński.
  3. Jak zadbać o swoją własną motywację w branży rekrutacji w IT oraz jak stawać się biznesowym partnerem działów technologicznych? Przemyśleniami i doświadczeniem podzieliła się Paulina Basta.

Dziękujemy za udział w wydarzeniu!

Iga Pazio

Redaktor naczelna Kompendium HR

i WyzwaniaHR.pl

3 grudnia 2019 r.
Wrocław
Jeśli chcesz otrzymywać mailem od Grupy Pracuj informacje marketingowe o usługach, wydarzeniach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery, podaj swój adres e-mail. Wpisując swój adres e-mail i klikając w przycisk „Zapisz się", zgadzasz się na otrzymywanie mailem takich informacji. infoIcon
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Pracuj sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres e-mail: [email protected]. Wszystkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.