Wyzwania HR Online
już za 17 dni 5 godzin. Nie przegap
Partnerem merytorycznym serwisu jest: logo-pracuj
Brunch z Wyzwaniami HR: Warszawa 14 listopada 2019 r.

Brunche z Wyzwaniami HR to cykl kameralnych spotkań w HR-owym gronie, gdzie wspólnie z praktykami human resources i zaproszonymi ekspertami pochylamy się nad ważnymi, z punktu widzenia zmieniającego się rynku pracy, zagadnieniami związanymi z rekrutacją.

Podczas brunchu przyjrzeliśmy się obszarom:

  1. Kompetencje przyszłości i jak nowe technologie wpłyną na nasze życie i pracę, gdzie swoją perspektywą podzieliła się Izabela Bartnicka.
  2. Wyzwania pracy HR-owca. Jak codzienne problemy mogą wspomóc metodyki zarządzania projektami? Tematykę przybliżał Mariusz Kapusta.
  3. Na styku różnych branż. Jakie techniki pracy HR-owca z branży IT można wykorzystać w innych branżach? O swoich doświadczeniach i podejściu mówiła Paulina Basta.

Dziękujemy za udział w wydarzeniu!

Iga Pazio

Redaktor naczelna Kompendium HR

i WyzwaniaHR.pl

14 listopada 2019 r.
Warszawa
Jeśli chcesz otrzymywać mailem od Grupy Pracuj informacje marketingowe o usługach, wydarzeniach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery, podaj swój adres e-mail. Wpisując swój adres e-mail i klikając w przycisk „Zapisz się", zgadzasz się na otrzymywanie mailem takich informacji. infoIcon
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Pracuj sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres e-mail: [email protected]. Wszystkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.